Likwidator Szkód Komunikacyjnych

Tychy
Oferta opublikowana10.03.2024
Oferta wygasa05.05.2024
Branżaubezpieczenia

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Likwidator Szkód Komunikacyjnych

Obowiązki

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Przyjmowanie zgłoszeń szkód komunikacyjnych
  • Kompletowanie dokumentacji niezbędnej do likwidacji szkód
  • Obsługę szkód komunikacyjnych na platformach towarzystw ubezpieczeniowych
  • Profesjonalną obsługę Klientów

Wymagania

Od Kandydatów oczekujemy:

  • Doświadczenia w pracy na stanowisku związanym z likwidacją szkód komunikacyjnych
  • Zaangażowania, umiejętności pracy w zespole
  • Czynnego prawo jazdy kat. B
  • Znajomości systemu Audatex lub Eurotax

Oferujemy

Jako pracodawca oferujemy:

  • Zatrudniamy w oparciu o stabilną umowę o pracę
  • Zapewniamy atrakcyjne wynagrodzenie
  • Zapewniamy wszelkie niezbędne narzędzia pracy
  • Oferujemy bardzo dobrą atmosferę pracy oraz wsparcie ze strony współpracowników
  • Zapewniamy różnorodne benefity pozapłacowe (opiekę medyczną, dofinansowane karty Benefit MultiSport)