Lektor języka angielskiego

Zawiercie
Oferta opublikowana10.03.2024
Oferta wygasa05.05.2024
Branżaedukacja / szkolenia

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Lektor języka angielskiego

Obowiązki

Obowiązki:

  • nauka uczniów
  • robienie klasówek i testów sprawdzających
  • przepytywnie uczniów
  • przekazywanie wiedzy z zakresu słownictwa

Wymagania

Wymagamy:

  • znajomości angielskiego na poziomie C1 (najlepiej co najmniej 3 rok studiów językowych)
  • umiejętność i chęć pracy z dziećmi (nawet w wieku przedszkolnym) i młodzieżą
  • kreatywne i efektywne podejście do lekcji
  • elastyczność i odpowiedzialność

Oferujemy

Oferujemy:

  • zajęcia w blokach
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • wsparcie metodyczne
  • benefity pozapłacowe