Oferta opublikowana16.04.2024
Oferta wygasa10.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżahotelarstwo / gastronomia / turystyka

Wstęp

  • Poszukujemy pasjonatów gotowania, doświadczonych profesjonalistów, osób o doskonałym guście oraz kreatywnych entuzjastów, którzy nie boją się eksperymentować w kuchni. Jeśli jesteś osobą pełną pomysłów i twórczych rozwiązań, mamy dla Ciebie niezwykłą propozycję! Dla naszego klienta - kilkuosobowej rodziny, poszukujemy utalentowanego Kucharza, prywatnego szefa kuchni, który posiada bogate doświadczenie w kuchni europejskiej. Jeśli kochasz tworzyć wyjątkowe potrawy i dbasz o najwyższe standardy serwowanych dań, ta oferta jest dla Ciebie!
Numer referencyjny:KP2024

Obowiązki

  • tworzenie różnorodnych dań kuchni europejskiej, dopasowanych do preferencji rodziny
  • zapewnienie najwyższej jakości przygotowywanych potraw
  • dbałość o najwyższe standardy serwowanych posiłków
  • skupienie na estetyce i prezentacji dań,
  • utrzymywanie porządku i czystości w miejscu pracy
  • planowanie budżetu i robienie zakupu składników niezbędnych do przygotowania posiłków

Wymagania

  • minimum 5 lat doświadczenia pracy w restauracji (mile widziane w restauracjach o wysokim standardzie, z poziomu minimum (****) 4 gwiazdek)
  • dyspozycyjność, umiejętność pracy samodzielnej oraz dobra organizacja pracy,
  • wysoka kultura osobista i profesjonalizm
  • zdolność do pracy pełnej wyzwań i wysokich oczekiwań,
  • wykształcenie – preferowane gastronomiczne,
  • pasja do gotowania i kreatywność w tworzeniu potraw
  • gotowość do pracy w podróży zagranicznych w celu odkrywania nowych kulinarnych doznań
  • mile widziane osoby z Ukrainy, Filipin

Oferujemy

  • stabilne i ciekawe zatrudnienie w rodzinie prywatnej
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub kontraktu,
  • dla osób z innych części kraju lub obcokrajowców zakwaterowanie
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1