Koordynator pracowników tymczasowych

Kraków
Oferta opublikowana29.04.2024
Oferta wygasa28.07.2024
Branżakadra zarządzająca

Human Craft — to renomowana firma z ponad 8-letnim doświadczeniem na rynku, specjalizująca się w outsourcingu zatrudnienia, świadcząca kompleksowe usługi dla przedsiębiorstw z różnych branż i sektorów.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osobę na stanowisko: Koordynator pracowników tymczasowych, który będzie odpowiedzialny za zarządzanie zespołem pracowników tymczasowych oraz wspieranie działań rekrutacyjnych. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie miała okazję pracować w dynamicznym środowisku oraz rozwijać umiejętności zarządzania personelem.

Zakres obowiązków

  • Zarządzanie codziennymi operacjami związanymi z personelem tymczasowym.
  • Nadzór nad terminowym i efektywnym wykonaniem zadań przez pracowników tymczasowych.
  • Zapewnienie wysokiej jakości obsługi klienta.
  • Monitorowanie wskaźników wydajności oraz raportowanie wyników.
  • Rozwiązywanie problemów związanych z personelem tymczasowym i podejmowanie działań korygujących w razie potrzeby.
  • Utrzymywanie aktualnej wiedzy na temat przepisów dotyczących zatrudnienia pracowników tymczasowych.
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min 1 rok.
  • Biegła znajomość języka ukraińskiego, polskiego, angielskiego w mowie i piśmie.
  • Doskonałe umiejętności organizacyjne oraz zdolność do pracy pod presją czasu.
  • Umiejętność pracy w zespole oraz doskonałe umiejętności interpersonalne.
  • Zorientowanie na osiąganie wyników oraz wysoka kultura osobista.
  • Samodzielność w podejmowaniu decyzji oraz działaniu.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + system prowizyjny).
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Prywatna opieka medyczna.
  • Stabilne zatrudnienie.
  • Narzędzia pracy: samochód, laptop i telefon komórkowy.
  • Dogodna lokalizacja w centrum miasta.
  • Umowę o pracę po okresie próbnym.