Oferta opublikowana10.03.2024
Oferta wygasa05.05.2024
Branżaadministracja biurowa

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Koordynator Biura

Obowiązki

Twoje zadania na stanowisku:

- obsługa administracyjna,

- obsługa korespondencji, przygotowanie dokumentów,

- odpowiedzialność za komunikację zewnętrzną (social media, www firmy),

- współpraca z dostawcami materiałów eksploatacyjnych i usług serwisowych,

- wsparcie zespołu w pracy nad projektami.

Wymagania

Czego oczekujemy:

- wykształcenia wyższego,

- znajomości jęz. angielskiego na poziomie komunikatywnym,

- min. 3-letniego doświadczenia w koordynowaniu biurem,

- obsługi programów z pakietu MS Office,

- elastyczności w działaniu, wysokich zdolności komunikacyjnych, kreatywności i odpowiedzialności za powierzone zadania.

Oferujemy

Co oferujemy:

- pełen etat,

- benefity,

- międzynarodowe środowisko pracy.