Oferta opublikowana07.02.2024
Oferta wygasa07.05.2024
Flame Employment Polska Sp. z o.o. istnieje jako agencja pracy od 2006 roku. Posiadamy certyfikat Agencji Zatrudnienia nr 2376. Od kandydatów nie pobieramy opłat i wynagrodzenie płacimy zawsze na czas. Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:Konstruktora

Zakres obowiązków

- Projektowanie konstrukcji infrastrukturalnych;- Tworzenie pełnej dokumentacji konstrukcyjnej;- Przedstawianie produkcji propozycji zmian powodujących polepszenie jakości produktu.

Wymagania

- Techniczne wykształcenie wyższe - przyjmujemy także osoby bezpośrednio po studiach!- Dobra znajomość programu Auto CAD 2D;- Umiejętność wykonywania, analizy oraz pracy na rysunkach technicznych;- Znajomość języka angielskiego;- Doświadczenie nie jest wymagane, będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

- Umowa o pracę od pierwszego dnia;- Praca w siedzibie firmy od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30 - 15:30;- Możliwość rozwoju zawodowego i współpracy z innymi spółkami wchodzącymi w skład grupy kapitałowej;- Wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy, kompetencji i doświadczenia;- Zatrudnienie w stabilnej i rozwojowej firmie;- Dofinansowania do nauki języków oraz szkoleń i kursów;- Możliwość wykupienia ubezpieczenia na życie;- Program rekomendacji pracowników- Dostęp firmowej kasy zapomogowo-pożyczkowej;

Dodatkowe informacje

Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1