Kierownik Utrzymania Ruchu

Zawiercie
Oferta opublikowana10.03.2024
Oferta wygasa05.05.2024
Branżaprodukcja

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Kierownik Utrzymania Ruchu

Obowiązki

Opis stanowiska:

  • Nadzór nad zachowaniem sprawnego i ciągłego procesu technologicznego
  • Realizacja budżetu działu
  • Kontrola nad zarządzaniem magazynem częściami zamiennymi i zakupem części
  • Współpraca z innymi działami w celu zapewnienia ciągłości produkcji
  • Koordynacja i nadzór nad bieżącą konserwacją sprzętu i jego napraw

Wymagania

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne, specjalność technologia produkcji, automatyka, mechatronika
  • Minimum kilkuletnie doświadczenie w zakresie utrzymania ruchu oraz dobra znajomość danej branży
  • Znajomość nowoczesnych trendów w zarządzaniu procesami produkcji i jakością
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Umiejętność zarządzania ludźmi

Oferujemy

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość pracy w międzynarodowym środowisku
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Przyjazną atmosferę
  • Rozwój kariery poprzez profesjonalny system szkoleń