Kierownik Serwisu Samochodowego

Zawiercie
Oferta opublikowana10.03.2024
Oferta wygasa05.05.2024
Branżafizyczna

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Kierownik Serwisu Samochodowego

Obowiązki

OPIS STANOWISKA

  • Otwieranie i rozliczanie zleceń serwisowych;
  • Ustalanie zakresu naprawy, szacowanie kosztów;
  • Kierowanie pracą mechaników i nadzorowanie przebiegu naprawy;
  • Weryfikacja  zleceń pod kątem terminowości realizacji;
  • Przeprowadzanie kontroli wykonanych napraw pod kątem zgodności ze zleceniem oraz bezpieczeństwa ruchu drogowego;
  • Bieżąca obsługa Klientów Serwisu;
  • Podtrzymywanie dobrych relacji z klientami;

Wymagania

WYMAGANIA

  • Wykształcenie min. średnie (mile widziane branżowe);
  • Znajomość zagadnień technicznych związanych z prowadzeniem napraw pojazdów;
  • Znajomość i umiejętność doboru samochodowych części zamiennych;
  • Znajomość obsługi komputera i programów MS Office;
  • Komunikatywność oraz łatwość w nawiązywaniu kontaktów;
  • Mile widziane prawo jazdy kat. D do prowadzenia pojazdów ciężarowych;

Oferujemy

OFERUJEMY

  • Umowę o pracę
  • Pracę w rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Stabilne zatrudnienie
  • Miłą atmosferę w pracy,
  • Profesjonalne szkolenia określone standardami marki IVECO,
  • Możliwość rozwoju zawodowego.