Oferta opublikowana09.04.2024
Oferta wygasa04.06.2024
Branżasprzedaż i obsługa klienta

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Kierownik Apteki

Obowiązki

Do głównych zadań osoby na tym stanowisku będzie należało:

  • Organizacja pracy apteki zgodnie z obowiązującym prawemfarmaceutycznym i standardami firmy.
  • Zarządzanie personelem
  • Nadzór nad magazynem
  • Wysoka jakość w obsłudze pacjentów wraz ze stosowaniem przeglądów lekowych i sprawowanie opieki farmaceutycznej
  • Wykonywanie czynności operacyjno-administracyjnych w aptece
  • Realizacja wyznaczonych celów

Wymagania

Wymagania:

  • Uprawnienia do pełnienia funkcji kierownika apteki
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Umiejętność budowania pozytywnych relacji z klientami, dostawcami oraz członkami zespołu
  • Posiadanie zmysłu organizacyjnego i przedsiębiorczego
  • Odznaczanie się wysoką motywacją do osiągania celów biznesowych

Oferujemy

Oferujemy:

  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe
  • Wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników
  • Dodatkowy pakiet benefitów
  • Atrakcyjny system motywacyjny.
  • Pracę w przyjaznym środowisku