Kontrakt B2B6 500-25 000 złnetto / mies.
Oferta opublikowana26.04.2024
Oferta wygasa04.05.2024
Tryb pracyzdalna
Rodzaj umowykontrakt b2b
Tryb rekrutacjirekrutacja zdalna
Wymiar etatupełny etat
Branżasprzedaż i obsługa klienta

Wstęp

  • Dołącz do zespołu sprzedaży rozwiązań z zakresu rekrutacji oraz budowania wizerunku pracodawcy! Do naszego zespołu poszukujemy zdolnej osoby na stanowisko Key Account Manager/EB Review Advisor, która będzie odpowiedzialna za skuteczną sprzedaż Naszych produktów. Przygotuj się na nowe wyzwania i pracę w energicznym, pozytywnym zespole. Będziesz mieć okazję pracować z produktem, który wprowadza nowe standardy w zasadach działania wielu firm, a przy tym realnie wpływa na dobrostan pracowników i jakość rynku pracy. Zdobywaj ciekawe doświadczenie, a swoimi wynikami uzyskaj wysokie premie i rozwój zawodowy!🎯

Obowiązki

  • efektywna sprzedaż profesjonalnych rozwiązań z zakresu rekrutacji oraz budowania wizerunku pracodawcy,
  • badanie potrzeb, ofertowanie, negocjowanie i finalizowanie procesu sprzedaży,
  • realizacja wyznaczonych indywidualnych planów sprzedażowych w oparciu o założenia zespołu,
  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów i budowanie długookresowych relacji oraz obsługa pozyskanych klientów.

Wymagania

  • masz doświadczenie w sprzedaży telefonicznej (sprzedaż B2B mile widziana),
  • lubisz pracę zespołową z pozytywnymi i pełnymi energii ludźmi:)
  • zaangażowanie w aktywną sprzedaż to dla Ciebie codzienność,
  • umiejętnie zarządzasz czasem a osiąganie celów napędza Cię do działania,
  • profesjonalizm i wysokie standardy obsługi klienta to dla Ciebie oczywistość,
  • jesteś otwarty na feedback i naukę nowych rzeczy.

Oferujemy

  • wysokie premie do 25 tys. realnie zależne od Twoich działań (premie miesięczne oraz premie kwartalne),
  • współpraca w oparciu o umowę B2B,
  • wsparcie, lidera i kolegów z zespołu w podnoszeniu Twoich umiejętności,
  • bogaty system szkoleń wewnętrznych,
  • work-life balance, tak abyś miał czas na swoje pasje.

Benefity

Spotkania integracyjne
Możliwość pracy zdalnej
Karta sportowa
Prywatna opieka medyczna
Program poleceń pracowników
Brak dress code'u
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1