Oferta opublikowana01.04.2024
Oferta wygasa27.05.2024
Branżait

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Junior Net Developer

Obowiązki

  • Tworzenie oraz utrzymanie oprogramowania
  • Dbanie o jakość kodu w projekcie
  • Tworzenie dokumentacji technicznej i projektowej
  • Współpraca z zespołem developerów, testerów, architektów

Wymagania

  • Znajomość języka T-SQL lub PL-SQL
  • Dobra znajomość JavaScript
  • Umiejętność komunikacji oraz współpracy w zespole
  • Dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • Bogaty pakiet benefitów - prywatna opieka zdrowotna, platforma MyBenefit
  • Komfortowe miejsce pracy - pracuj w naszych biurach klasy A lub zdalnie
  • Szkolenia dodatkowe dla pracowników