Oferta opublikowana31.03.2024
Oferta wygasa26.05.2024
Branżait

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Junior Cloud Developer

Obowiązki

  • Przeprowadzanie badań, research w firmie i branży,
  • Praca z bazami danych,
  • Tworzenie raportów,
  • Aktualizowanie danych osobowych, danych firmowych etc.

Wymagania

  • Mile widziane doświadczenie zawodowe, ale nie jest ono wymagane,
  • Dobra znajomość MS Offcie, Word, PowerPoint,
  • Ogólna znajomość narzędzi do zarządzania bazami danych i raportowania,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (C1),
  • Umiejętność wyszukiwania i syntezy informacji z różnych źródeł.

Oferujemy

  • Pracę w międzynarodowym środowisku,
  • Hybrydowy model pracy,
  • Opiekę medyczną, bonus roczny, kartę sportową,