Oferta opublikowana04.04.2024
Oferta wygasa30.04.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżabudownictwo

Wstęp

Firma CDMD Sp. z o.o. zatrudni na stanowisko monter instalacji sanitarnych / hydraulik na delegację do Niemiec.

Obowiązki

-Wykonywanie prac z zakresu montażu instalacji sanitarnych wod. -kan. / CO (mieszkaniowych, przemysłowych, użyteczności publicznej).
- doświadczenie
- język niemiecki w stopniu komunikatywnym

Wymagania

  • gotowość do szybkiego wyjazdu do pracy
  • umiejętność pracy z rysunkiem oraz schematem technicznym
  • wykonywanie instalacji grzewczych oraz sanitarnych na obiektach budowlanych
  • montaż urządzeń, armatury,
  • wykształcenie kierunkowe lub doświadczenie zawodowe min. 3 lata
  • zdolności manualne i obsługa elektronarzędzi
  • znajomość języka niemieckiego

Oferujemy

  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia w zależności od doświadczenia 12- 15 Euro Netto
  • transport oraz zakwaterowanie bez żadnych dodatkowych opłat
  • 50-60 godzin tygodniowo możliwość zjazdów do Polski co 4-6 tygodni na koszt pracodawcy (zjazdy są nieobowiązkowe)
  • umowę o pracę
  • możliwość brania zaliczek co tydzień
  • możliwe wypłacenie wynagrodzenia na fakturę

Dodatkowe informacje

690948244