Umowa o pracę9 000 złbrutto / mies.
Oferta opublikowana16.04.2024
Oferta wygasa10.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaprodukcja

Wstęp

  • Dla naszego Klienta, z branży spożywczej poszukujemy osoby na stanowisko: Elektromechanik UR Lokalizacja: Gdańsk

Obowiązki:

  • Zachowanie ciągłości funkcjonowania maszyn i urządzeń na terenie fabryki
  • Dostosowywanie maszyn produkcyjnych do potrzeb produkcji zgodnie z procedurą
  • Przeglądy, konserwacja i remonty profilaktyczne, urządzeń i instalacji przemysłowych w zakresie elektromechaniki (głównie fizyczne prace mechaniczne)
  • Kontrola, diagnostyka i usuwanie instalacji przemysłowych i usterek urządzeń i maszyn
  • Wykonywanie złożonych przezbrojeń formatowych maszyn produkcyjnych
  • Prowadzenie dokumentacji produkcyjnej

Wymagania:

  • Uprawnienia SEP w grupie E1
  • Wykształcenie elektryczno-techniczne
  • Brak przeciwskazań do pracy fizycznej, na wysokości i w ruchu
  • Książeczka sanepid (lub możliwość wyrobienia)
  • Możliwość pracy w trybie trzyzmianowym
  • Precyzja i zręczność w wykonywaniu prac manualnych
  • Umiejętność obsługi komputera (głównie programu MS Office)
  • Umiejętność logicznego myślenia i rozwiązywania problemów
  • Wiedza techniczna
  • mile widziane: Umiejętność spawania i obróbki spawaniem

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie bezpośredniej Umowy o Pracę z pracodawcą
  • Rabaty na produkty i usługi oferowane przez firmę
  • Ubezpieczenie na życie i prywatna opieka medyczna
  • Finansowe wsparcie aktywności sportowych
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia
  • Spotkania i wydarzenia integracyjne
  • PPE (składki emerytalne pokryte w 100% przez pracodawcę)
  • Premia uznaniowa
  • Trzynasta pensja
  • Parking dla pracowników
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1