Elektromechanik Samochodowy

Zawiercie
Oferta opublikowana21.04.2024
Oferta wygasa16.06.2024
Branżafizyczna

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Elektromechanik Samochodowy

Obowiązki

OPIS STANOWISKA:

  • kontrola stanu technicznego pojazdów
  • okresowa obsługa techniczna pojazdów
  • kontrola układów pojazdów
  • diagnozowanie przyczyny usterki i określanie zakresu naprawy
  • przeprowadzanie napraw mechanicznych/mechanicznych i elektronicznych zgodnie z technologią naprawy
  • obsługa specjalistycznych narzędzi warsztatowych
  • doposażanie pojazdów / montaż akcesoriów
  • dbanie o ład i porządek w miejscu pracy
  • współpraca z innymi pracownikami serwisu

Wymagania

NASZE OCZEKIWANIA:

  • wykształcenie minimum zawodowe o kierunku samochodowym
  • min. 2-letnie doświadczenie na pokrewnym stanowisku
  • wiedza techniczna, znajomość podstaw mechaniki i elektromechaniki
  • umiejętność obsługi narzędzi i maszyn warsztatowych
  • prawo jazdy kat. B
  • dobra organizacja pracy
  • rzetelność, staranność, samodzielność oraz odpowiedzialność za powierzone zadania
  • nastawienie na wysoką jakość wykonywanej pracy

Oferujemy

OFERUJEMY:

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w firmie o silnej pozycji rynkowej
  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia cennego doświadczenia
  • dostęp do systemu szkoleń
  • możliwość objęcia ubezpieczeniem grupowym
  • dofinansowanie do opieki medycznej oraz kart sportowych