Oferta opublikowana14.03.2024
Oferta wygasa08.05.2024
Branżamedia / sztuka / rozrywka

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Dziennikarz

Obowiązki

Do osoby obejmującej to stanowisko należeć będzie między innymi:

- pisanie oraz redagowanie tekstów o różnorodnej tematyce,

- korekta tekstów,

- tworzenie tekście exclusive (wywiady i wideo),

- promowanie tekstów w social media,

- współpraca z pozostałymi działami firmy.

Wymagania

Od kandydatów na to stanowisko oczekuje się:

- wykształcenia wyższego kierunkowego (nie jest to jednak wymóg konieczny),

- doświadczenia w pracy redaktorskiej,

- umiejętności zrobienia dobrego researchu

- "lekkiego pióra" i dobrego warsztatu pisarskiego,

- gotowości do pracy zmianowej - również w weekendy i święta.

Oferujemy

W zamian firma oferuje:

- atrakcyjne warunki zatrudnienia,

- miłą i twórczą atmosferę pracy,

- wiele możliwości rozwoju zawodowego i osobistego,

- szkolenia i konferencje,

- wsparcie ze strony przełożonych.