Asystent w Dziale Sprzedaży

Wrocław
Oferta opublikowana30.04.2024
Oferta wygasa25.07.2024
Tryb pracystacjonarna, hybrydowa
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżasprzedaż i obsługa klienta

Twój zakres obowiązków

  • Ścisła współpraca z zespołem doświadczonych Key Account Managerów, w tym przygotowywanie wycen, pomoc w pracach administracyjnych,
  • Konsultacje mailowe i telefoniczne, wsparcie projektowe przy realizacji zamówień dla Klientów VIP,
  • Obsługa spotkań z Klientami w siedzibie spółki, prezentacja asortymentu i metod zdobień,
  • Monitoring realizowanych zamówień, sprawdzanie terminów, reagowanie w przypadku ryzyka ich przekroczenia,
  • Obsługa systemu Zendesk – odpowiadanie na zapytania ofertowe, przydzielanie ticketów,
  • Wsparcie w pozyskiwaniu i ofertowaniu nowych klientów (telefon, dystrybucja e-mail, działania promocyjne),
  • Zbieranie i przygotowywanie kompletu danych koniecznych do realizacji produkcji, przygotowanie dokumentów produkcyjnych,
  • Ścisła współpraca z pionem produkcyjnym, w tym koordynowanie przebiegu realizacji zamówień, dbanie o prawidłowy przepływ dokumentów, aktualizacja wiedzy w zakresie nowych technik zdobienia,
  • Sprawdzanie stanów magazynowych i dostępności materiałów,
  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy m.in. poprzez uzupełnianie materiałów marketingowych i sprzedażowych w showroomach.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów (preferowane kierunki związane z zarządzaniem, marketingiem, handlem),
  • Doświadczenie w obszarze sprzedaży lub obsługi klienta,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (min. B2),
  • Dobra znajomość programu MS Office,
  • Zdolność do otwartej i skutecznej komunikacji,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Łatwość nawiązywania kontaktów, umiejętność budowania zaufania i podtrzymywania relacji,
  • Samodzielność w działaniu, dobra organizacja pracy własnej, terminowość.

To oferujemy

  • Umowa o pracę na pełen etat
  • Wynagrodzenie zależne od doświadczenia i umiejętności
  • Dofinansowanie do opieki medycznej
  • Możliwość realizacji ambitnych celów zawodowych oraz rozwoju wewnątrz organizacji,
  • Aktywny udział w rozwoju firmy na rynku polskim i europejskim.

Benefity

Ubezpieczenie na życie
Parking dla pracowników
Prywatna opieka medyczna
Dofinansowanie szkoleń i kursów
Program poleceń pracowników
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1