Asystent / Asystentka w dziale prawnym ds. imigracji

Wrocław
Oferta opublikowana16.04.2024
Oferta wygasa11.07.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaprawo

Twój zakres obowiązków

  • Kontakt z zagranicznymi Klientami planującymi zatrudnianie cudzoziemców,
  • Pomoc w przygotowywaniu wniosków o wydanie zezwolenia na pracę i pobyt czasowy dla cudzoziemców, wydanie wizy, zameldowanie, etc.
  • Wizyty w urzędach administracji państwowej i wsparcie w realizowaniu spraw imigracyjnych, np. złożenie wniosku z cudzoziemcem,
  • Kontrola przebiegu spraw,
  • Uzupełnianie brakujących dokumentów we wnioskach,
  • Pomoc w pozostałych sprawach prowadzonych przez zespół imigracyjny,
  • Pomoc w pozostałych sprawach prowadzonych przez zespół imigracyjny.

Nasze wymagania

  • Znajomość języka angielskiego co najmniej na poziomie B2,
  • Biegła znajomość obsługi komputera (w tym MS Office),
  • Wysokie zdolności komunikacyjne i interpersonalne,
  • Umiejętność współpracy w grupie,
  • Wysoka kultura osobista, w szczególności w kontaktach z międzynarodowym Klientem,
  • Umiejętność działania pod presją czasu,
  • Zdolność organizacyjnych,
  • Samodzielność, otwartość na współpracę.

To oferujemy

  • Wynagrodzenie stosowne do posiadanych kwalifikacji,
  • Umowa o pracę,
  • Możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji,
  • Opieka fizjoterapeuty i psychologa,
  • Kafeteria szkoleń,
  • Pakiet dodatkowych benefitów (in. kartę Multisport, ubezpieczenie na życie, prywatną opiekę medyczną),
  • Wstępne przeszkolenie do samodzielnej pracy,
  • Elastyczny czas pracy, dostosowany do planu studiów,
  • Możliwość rozwoju w innych projektach prawnych realizowanych przez TIAS Legal,
  • Miłą atmosferę pracy w międzynarodowym zespole.
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1