Tias | there is always a solution

4.1 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Tias | there is always a solution

Pracodawca

 Aktualność
[ENG BELOW]  W TIAS staramy się trzymać rękę na pulsie w zakresie benefitów dla pracowników, ponieważ wiemy, jak ważna jest świetna atmosfera i zadowolenie z miejsca pracy.

  Dlatego też zdecydowaliśmy się zapytać anonimowo członków naszego zespołu– czego oczekują od firmy w zakresie rozwoju personalnego czy aktywności integracyjnych.

  Zdecydowanym faworytem okazały się lekcje j. angielskiego w małych, 6-osobowych grupach. Od lipca więc dołączą one do długiej listy korzyści, którymi cieszą się pracownicy naszej kancelarii, takich jak: szkolenia z umiejętności miękkich, usługi fizjoterapeuty, indywidualne spotkania z psychologiem stresu, dopłaty do piątkowych posiłków oraz prywatna opieka medyczna czy karta MultiSport Benefit s.r.o.

  Wszystkim uczestnikom kursu życzymy owocnej nauki i dobrej, wspólnej zabawy! 

☲☲☲☲☲☲☲☲☲☲☲

  At TIAS we try to keep our finger on the pulse of benefits for employees, because we know how important a great atmosphere and satisfaction with the workplace are.

That is why we decided to ask our team members in the form of an anonymous questionnaire - what they expect from the company in terms of personal development or integration activities.

  English lessons in small groups of 6 people turned out to be a clear favorite. From July, they will join the long list of benefits enjoyed by our employees, such as: soft skills training, services of a physiotherapist, individual meetings with a stress psychologist, surcharges for Friday meals and private medical care or the MultiSport Benefit s.r.o. card.

  We wish all participants of the course fruitful learning and good fun together!
 
Ania
Pracownik

Pracuję tu już 3 lata i jestem bardzo zadowolona ze swobody mojej pracy, osób w zespole i możliwości, jakie daje to miejsce.

Pracodawca

@Ania

Dziękujemy za opinię! :)

M.
Kandydat

The recruitment process was very professional and responsive. I do appreciate the office settings and environment. I will definitely keep an eye on their opening positions in the future. Good luck!

Pracodawca

@M.

Thank you for your feedback and interest in our Firm! We invite you to apply for current job openings at our firm!

Kyeong
Kandydat

Myślę, że mają młody, zróżnicowany i profesjonalny zespół. Widziałem twarze różnych narodowości i mają wielojęzyczne ogłoszenia w biurze. Pani, która mnie przywitała była bardzo sympatyczna i miła.

Pracodawca

@Kyeong

Dziękujemy za opinię! :)

Angela
Inne

@Kyeong a w ilu językach mówią 0racownicy firmy?

Pracodawca

@Angela

Angela - zgodnie z tym co napisała MASH (dziękujemy:) ) komunikacja w naszym Zespole jest dwujęzyczna - posługujemy się głównie językiem polskim i angielskim :)

Kandydat
Kandydat
 Pytanie

Cześć ???? widziałam ogłoszenie tej firmy z możliwością pracy zdalnej,czy pracodawca wypłaca ekwiwalent za pracę zdalna (prądu,internetitp.) dodatkowo do wypłaty zgodnie z przepisami czy tego nie ma w firmie?

Nowy wpis

Pracodawca

@Kandydat

Dzień dobry, tak, każda umowa o pracę zdalną jest objęta wypłatą ryczałtu za pracę zdalną, zagadnienie to jest przedmiotem zapisu warunków współpracy łączących obie strony. Pozdrawiamy serdecznie!

Ciekawa
Inne

Hej, ciekawa jestem oceny z warunków (usunięte przez administratora) na stanowisku asystenta kierownika oddziału. Dodatkowo zastanawiam się czy to roczne doświadczenie na podobnym stanowisku jest jakoś do przeskoczenia? niestety go nie spełniam

Nowy wpis

Pracodawca

@Ciekawa

Dzień dobry, do każdego kandydata podchodzimy indywidualnie i z wielką otwartością - zapraszamy do aplikowania. Pozdrawiamy serdecznie!

zainteresowana
Kandydat

@Pracodawca zainteresowało mnie stanowisko radcy prawnego. Na stronie aplikuj.pl jest infomracja, że dopuszczają Państwo pracę zdalną, na gowork natomiast jest informacja, że to praca stacjonarna. Proszę o informację, czy dopuszczają Państwo współpracę na zasadzie pracy zdalnej z kilkoma przyjazdami w miesiącu do biura (praca zadaniowa)

Nowy wpis

Pracodawca

@zainteresowana

Dzień dobry, tak, zapraszamy do aplikowania. Pozdrawiamy serdecznie!

Grażyna Nowy wpis
Inne

Hej, zastanawiam się co składa się na szkolenia które można zrealizować jako specjalista ds. kadr i płac. W ogłoszeniu nie piszą o tym wprost dodatkowo wskazane jest to, że język angielski ma być mile widziany. Jakie więc kursy początkowe są od razu do wzięcia?

Amy
Były pracownik

Nie polecam. Pracuje się za dwóch i oczywiście nadgodziny bezpłatne. Nie dziwię się że jest tam do dyspozycji psycholog i fizjoterapeuta. Po takiej ilości nadgodzin i stresu się przyda :(

Pracodawca

@Amy

Dziękujemy za opinię. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy z naszych pracowników czuł się dobrze i swobodnie i bardzo dbamy o przyjazną atmosferę w naszej firmie, tym bardziej nam przykro, że masz takie wrażenia. Rozwój to nasze drugie imię, stąd praca czasem bywa wymagająca, ale na pewno jest zawsze doceniana i oferuje możliwość ciągłego poszerzania swojej wiedzy, kompetencji i horyzontów. Nadgodziny nie są u nas wymagane, a jeśli się zdarzają, są płatne – wystarczy złożyć wniosek. Z bezpłatnej opieki psychologa, trenera rozwoju oraz fizjoterapeuty można skorzystać u nas w godzinach pracy – jest to jeden z elementów programu wellbeing w naszej firmie, który przygotowaliśmy w trosce o zdrowie i dobrostan naszych pracowników.

Kind
Były pracownik
@Amy

Tak, ja też usłyszałam na początku że nie pracuje się po godzinach po czy był wielki foch jak skończyłam pracę i wyłączyłam komputer po 8 godzinach. Albo zaraz przed końcem pracy lista pytań żeby tylko siedzieć dłużej, ale myślę że nie każdy przełożony jest taki złośliwy akurat mi się tak trafiło... Ale poza tym jednym przypadkiem ludzie bardzo serdeczni, szczególnie dobrze wspominam pracę z tłumaczami i marketingiem

Pracodawca

 Aktualność
PODSUMOWANIE ROKU 2023

[ENG] Rok 2023 był dla nas bardzo udany, za co jesteśmy ogromnie wdzięczni. Z radością wspominamy wyjątkowe momenty, ciekawe projekty i osiągnięcia, z których jesteśmy niezwykle dumni. 


◆ Nasz zespół powiększył się o nowych, wspaniałych ekspertów.

◆ Otworzyliśmy kolejny oddział naszej firmy.

◆ Rozbudowaliśmy nasz wyspecjalizowany w prawie imigracyjnym i gospodarczym zespół TIAS Legal.

◆ Nawiązaliśmy współpracę z wieloma nowymi Klientami z całego świata.

◆ Wzięliśmy udział w wielu międzynarodowych konferencjach i globalnych projektach, uczestniczyliśmy m. in. w konferencji ANTEA Alliance of Independent Firms 15th Spring EMEA&ASIA PACIFIC, w Forum Gospodarczym Korea-Polska, w Forum Ekonomiczne w Karpaczu, w KRYNICA FORUM 2023, w Europejskie Forum Nowych Idei oraz w konferencjach Wolves Summit, a także Made In Wroclaw Wroclaw Agglomeration Development Agency (ARAW).

◆ Dzieliliśmy się naszą wiedzą, występując w roli prelegentów na wielu prestiżowych wydarzeniach, m. in. podczas Polish Investment and Trade Agency (PAIH) Forum Biznesu 2023, a także podczas wykładów dla studentów Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu i Akademia Leona Koźmińskiego (Kozminski University).

◆ Z wielką radością promowaliśmy kulturę azjatycką w Polsce – patronowaliśmy takim wydarzeniom, jak Korean Film Festiwal, K-WEEKEND w Port Lotniczy Wrocław S.A. (Wroclaw Airport) czy Azjatycki Festiwal Filmowy Pięć Smaków.

◆ Angażowaliśmy się w wiele akcji charytatywnych, otwierając nasze serca dla dzieci z domów dziecka oraz bezdomnych zwierzaków ze schroniska.


Gotowi na kolejne wyzwania, nie zwalniamy tempa i z ogromną otwartością wchodzimy w nowy rok. Szczęśliwego 2024!
 
--------------------------------------

2023 YEAR SUMMARY

2023 has been a very successful year for us, filled with lots of positive developments that we are immensely thankful for. With great joy, we reminisce about all the special moments, interesting projects, and achievements that we are proud of in retrospect. 


◆ Our team has expanded with the addition of new, wonderful experts.

◆ We have opened new TIAS branch.

◆ We have significantly expanded our internal team specializing in immigration and commercial law – TIAS Legal.

◆ We have established cooperation with many new Clients from all over the world.

◆ We participated in many international conferences and global projects, such as conferences.

◆ We have been sharing our knowledge as speakers at many prestigious events, such as PAIH Business Forum 2023, and during guest lectures for students.

◆ With great joy, we have been promoting Asian culture in Poland – we were the official partners of such events as the Korean Film Festival, K-WEEKEND, and the Five Flavours Asian Film Festival.

◆ We have been involved in many charity events, giving our hearts to children from children’s homes and homeless animals.


Ready for more challenges, we look forward to the new year 2024 with our minds wide open! Happy New Year! 

Pytanie
 Pytanie

Jaki dress code obowiązuje w Tias | there is always a solution?

anonim
Inne

Witajcie, takiej opinii z ostatniego czasu chyba nie widzę, a na stronie widnieje po prostu oferta dla specjalisty ds. kadr i płac. Czy jesteście w stanie ustosunkować się do zarobków oraz aktualnej atmosfery na dziale? wcześniej pisano o tym, że w biurze dba się chociażby o dress code, a co z ergonomia pracy? jak teraz są one wyposażone?

Pracodawca

@anonim

Dzień dobry, jeśli chodzi o finanse – oferujemy wynagrodzenie dostosowywane do umiejętności i doświadczenia kandydata, a także do znajomości programów, na których pracujemy. Na co dzień dbamy o dress code, gdyż jest on jednym z elementów naszej etykiety biznesowej. W temacie atmosfery w Dziale Kadr i Płac – tak, jak i w całej naszej firmie, jest ona bardzo przyjazna. Uczciwość, zaufanie i szacunek są podstawą naszej pracy. Troszczymy się o relacje oparte na otwartej komunikacji i bardzo nam zależy, aby każdy czuł się u nas dobrze i bezpiecznie. W kwestii ergonomii pracy – nasze biuro jest bardzo nowoczesne, zaprojektowane w zgodzie z zasadami ergonomii oraz urządzone w nurcie biophilic design – jest w nim dużo naturalnego światła i wiele roślin, m. in. cała żywa, zielona ściana, która nie tylko cieszy oczy i pozwala im odpocząć od komputera, ale też bardzo pozytywnie wpływa na cały mikroklimat wnętrza. Bardzo dbamy o zdrowie i dobrostan naszych pracowników. W ramach naszego programu wellbeing, w godzinach pracy, można skorzystać, m. in. z bezpłatnej opieki fizjoterapeuty. Zapraszamy serdecznie na rozmowę, podczas której bardzo chętnie opowiemy o możliwościach rozwoju w naszej firmie, a jest ich naprawdę bardzo dużo! Pozdrawiamy serdecznie! :)

Barbara
Były pracownik

Pracowałam w Tiasie (oddział Warszawa) prawie rok. Pracę wspominam bardzo miło, oprócz tego, że dużo się nauczyłam i miałam możliwość wzięcia udziału w wielu ciekawych projektach to poznałam tam wspaniałych ludzi. Kierownictwo jest elastyczne i podchodzi bardzo indywidualnie do pracownika co jest dodatkowym atutem. Bardzo polecam wszystkim prace w Tiasie.

Pytanie
 Pytanie

Jak dużo osób pracuje na stanowisku Księgowa w firmie Tias | there is always a solution?

Aplikujący
Kandydat
 Pytanie

Jakie podejście ma firma do pracy zdalnej i hybrydowej? Czy kierownicy chcą aby ich podwładni pracowali z bura? Jakie są zasady? Czy jest szansa na hybrydę w stylu 2 dni z biura 3 dni z domu?

Pracodawca

@Aplikujący

Dzień dobry! Jeśli chodzi o pracę w modelu hybrydowym – staramy się być elastyczni, w miarę naszych możliwości i obowiązujących przepisów. Dla osób pragnących łączyć pracę w biurze i w domu, rekomendujemy pracę okazjonalną, którą niedawno zdefiniował kodeks pracy. Daje ona możliwość pracy zdalnej kilka dni w miesiącu. Do każdej sytuacji podchodzimy indywidualnie i nie wykluczamy możliwości pracy hybrydowej, ponieważ bardzo dbamy o komfort i dobre samopoczucie naszych pracowników. Będzie to jednak zawsze przedmiotem indywidualnych uzgodnień z kierownikiem działu. Zapraszamy do aplikowania!

Marzena
Inne

Na jakie stawki może liczyć u nich koordynator ds. szkoleń? Oczywiście - realne, stosowane w praktyce. Chyba, że rozwój marki jest na takim etapie, że dotąd koordynatora nie zatrudniano. Wówczas zrozumiem :)

Pracodawca

@Marzena

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą. W TIAS kompleksowo wspieramy naszych Klientów w rozwijaniu biznesu. Wsłuchując się w ich potrzeby, rozszerzyliśmy nasze usługi o kolejny, wyspecjalizowany departament, do którego szukamy obecnie Koordynatora ds. szkoleń. W kwestii wynagrodzenia – oferujemy wynagrodzenie dostosowywane do umiejętności i doświadczenia kandydata. Pracując wspólnie z nami, masz okazję być częścią wspaniałego, międzynarodowego zespołu, a także korzystać z wielu różnorodnych benefitów. Zapraszamy do aplikowania!

Maria
Inne

Firma szuka Specjalisty ds. Markeitngu :) Ktoś pracuje w dziale marketingowym i napisze jak tam atmosfera? Nauczona doświadczeniem w poprzednim miejscu pracy, to bardzo ważne dla mnie. No i czy zarobki są konkurencyjne na tle innych firm? W ofercie pisze o darmowej opiece psychologa i fizjoterapeuty. Faktycznie jako pracownicy możecie korzystać z takich udogodnień?

MK
Pracownik
@Maria

Sama jestem obecnie na okresie próbnym, ale po miesiącu muszę powiedzieć, że takiej nici porozumienia w zespole nigdy nie miałam. Dziewczyny są mega pozytywne, słuchają, są otwarte na pomysły i uzupełniamy się na każdym poziomie. Z innymi pracownikami łatwo nawiązać kontakt, a współpracując z tłumaczami często można dowiedzieć się super fajnych rzeczy o ich kulturach (tutaj mówię o kulturze chińskiej i koreańskiej :)) Zarobki są adekwatne do Twojego doświadczenia i umiejętności. Ciężko porównać się z innymi, ale w przypadku innych firm, które szukają na stanowisko w marketingu tutaj TIAS wypada zdecydowanie najlepiej. Pizza Friday, gdzie firma płaci połowę za zamówiony przez Ciebie obiadek, fizjoterapeuta, do którego możesz się spokojnie umówić i psycholog to rzecz, którą nabywasz w firmie i możesz korzystać, gdy tylko nadarza się okazja. Osobiście z fizjoterapeuty jeszcze nie korzystałam, ale widziałam, że wiele osób to robi i czuje się zdecydowanie lepiej po półgodzinnej sesji. Od siebie dodam jeszcze jako osoba nowa w marketingu, że uśmiech, otwartość i współpraca to podstawa w tym zespole :) W poprzedniej pracy sama miałam problem w zespole marketingu i porównując jak tutaj nawet przepływ informacji i jak projekty są robione mogę powiedzieć, że takiego komfortu nie czułam od dawna. Wyrażenia siebie, przelania swoich pomysłów, wspólne burze mózgów, pełnia współpracy i zrozumienia. Jeśli dołączyłabyś do naszego zespołu na pewno otrzymasz pomoc, wsparcie i cenne doświadczenie.

Łukasz
Kandydat
 Pytanie
@MK

O to fajnie, że się dogadujesz z zespołem. Pierwszy miesiąc w sumie zawsze jest ważny. Dostałaś informację, ile czasu w Twoim przypadku ten okres próbny ma dokładnie trwać? Po okresie próbnym masz gwarancję umowy o pracę? Sam rozważam aplikowanie. Czujesz, że jest też możliwa samodzielność w działaniu skoro przepływ informacji i porozumienie oceniasz tak dobrze?

MK
Pracownik
@Łukasz

Dostałam informację, że okres próbny będzie trwać 3 miesiące :) Usłyszałam również (ale to na rozmowie o pracę), że jeżeli zespół będzie się dogadywać, a ja będę czuła się dobrze w pracy i będzie widać, że moja praca przynosi efekty to mogę ze spokojem liczyć na przedłużenie umowy. Jako specjalista ds marketingu mogę powiedzieć, że to co robię to w pełni samodzielna praca. Tak jak dostaję materiały od konkretnych osób, prośby o przygotowanie grafiki, tak już obróbka w pełni leży po mojej stronie i jest finalnie wysyłana jedynie do akceptacji. Wiadomo, że czasem trzeba nanieść trochę zmian, ale to żaden kłopot. Dostaję wolną rękę co do tego jak wykonam dane zadanie. Mam odpowiednie narzędzia, dostaje czas na przygotowanie materiałów draftowych i oczywiście dobry, merytoryczny feedback :)

MK
Pracownik
@Łukasz

Okres próbny w TIAS trwa 3 miesiące. Na rozmowie rekrutacyjnej od dziewczyn dowiadujesz się, że jeśli po okresie próbnym będzie widać, że: dogadujesz się z zespołem, Twoja praca przynosi efekty, nie wypaliłeś się, dobrze się tu czujesz, to finalnie dostajesz informację, że chcą przedłużyć z Tobą umowę :) Moja praca jest w pełni samodzielna. Otrzymuje jedynie wsad do materiałów, a sama już w stylu firmy ubieram to jak należy :) Prezentacje, wzory, grafiki przygotowałam w zupełności sama, research stylistyczny też leżał po mojej stronie. Musiałam wyczuć firmę, żeby móc faktycznie dobre materiały przygotować ;) Dziewczyny mocno wspierają, jak nie masz czasu na znalezienie czegoś, to Ci pomogą, ale dzięki tak dobrej komunikacji praca idzie szybko do przodu i już sporo tematów udało się zamknąć :D

Pytanie
 Pytanie

Czy w Tias | there is always a solution obowiązuje nienormowany czas pracy? Czy Kierownik działu umożliwia pracę zdalną? Jest ogłoszenie z 11 grudnia na GoWork.pl.

Pracodawca
Pracodawca
@Pytanie

Dzień dobry :) jesteśmy otwarci na różne formy współpracy, w modelu hybrydowym i elastycznym również. Zapraszamy serdecznie!

Wincent
Kandydat
 Pytanie

Witam, od dłuższego czasu przyglądam się ofertom pracy firmy Tias. Mam tu na myśli ogłoszenie na stanowisko 'Starszy specjalista ds. marketingu'. Jak wygląda przepływ informacji w tym dziale? Jakie narzędzia wykorzystuje w zarządzaniu projektami? Czy 'starszy' oznacza szeroki zakres obowiązków czy potencjalny wiek? ;) Jaka jest (czy jest) kultura organzacyjna (szacunek, kultura feedbacku). Dlaczego w firmie, która zajmuje się finansami, nie podaje się widełek wynagrodzenia? Mam 35+ i zastanawiam się, czy poświęcać czas na rekrutację. Dress code jest tu wybitnie korporacyjny... No i czy biegły angielski to absolutne 'must have''. Dziękuje za odp.

Pracodawca

@Wincent

Dzień dobry! Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą. W Dziale Marketingu TIAS, jak i w całej naszej firmie, towarzyszy nam przyjazna atmosfera oparta na zaufaniu i szacunku. Dbamy o relacje oparte na otwartej komunikacji – przepływ informacji jest bardzo sprawny, podobnie jak przepływ dobrej energii, która nas wzmacnia i zasila. W naszym zespole zawsze można liczyć na feedback i wsparcie. Pomagamy sobie w różnych projektach, a dzięki temu, że pracujemy na co dzień w międzynarodowym, a także międzykulturowym środowisku patrzymy z wielu perspektyw, stale się rozwijamy i uczymy od siebie nawzajem. Jeśli chodzi o narzędzia – wykorzystujemy m.in. program Asana. „Starszy” w nazwie stanowiska nie dotyczy wieku kandydata, a odnosi się do doświadczenia i poziomu samodzielności. Zakres obowiązków – jak to w marketingu 360 stopni bywa – jest szeroki, ale dzięki temu też bardzo ciekawy, co gwarantuje ciągły rozwój kompetencji. Język angielski jest naszą codziennością – wymagamy go na poziome pozwalającym na swobodną komunikację. W ramach naszej kafeterii benefitów oferujemy dofinansowanie do zajęć z języka angielskiego, na których można szlifować swoje umiejętności pod okiem wspaniałej lektorki Klaudii. W kwestii finansów – tak jak w wielu firmach, u nas również wynagrodzenie jest dostosowywane do umiejętności kandydata, które zaprezentuje podczas rozmowy rekrutacyjnej. Nasz doświadczony dział HR zawsze docenia odpowiednie kwalifikacje i talenty. W biurze dbamy też o dress code, który jest częścią naszej etykiety biznesowej. Kancelaria TIAS to miejsce, w którym stale się rozwijamy. Dzielimy się wiedzą, pomysłami i dobrą energią. Korzystamy z licznych szkoleń, które poszerzają nasze kompetencje, zarówno twarde, jak i miękkie. Mamy również program liderski, dzięki któremu możesz świadomie zaplanować swoją ścieżkę kariery. Dział Marketingu TIAS pozwala zdobywać cenne doświadczenia i realizować się na wielu polach! Zapraszamy do udziału w procesie rekrutacji!

Wincent
Kandydat
@Tias | there is always a solution

Dziękuje za odpowiedź :). Trochę ogólnikowa, ale rozumiem, że to konwencja tego miejsca. Benefity pozapłacowe są fajne, ale brak wynagrodzenia zawęża motywację do aplikowania. Z mojego doświadczenia to mediana 6,5-8k netto. Pozdrawiam

Lara
Kandydat
 Pytanie

Czy benefity oraz sposób organizacji pracy jest jednakowy we wszystkich oddziałach?

Stephan
Były pracownik
@Lara

Nie bardzo. Niektóre oddziały są małe, więc nie mają takich samych benefitów.

Pytanie
Kandydat
 Pytanie

Dzień dobry. Czy oferta pracy Tłumacz języka koreańskiego jest nadal aktualna?

Ewa
Inne
@Pytanie

z tego co widzę pojawiła się dopiero 28.08 więc raczej jest aktualna, będziesz wysylac cv ? napiszesz jak sama rozmowa o prace jak juz cie zaproszą ?

Pracodawca

 Aktualność
[ENG BELOW]  W TIAS staramy się trzymać rękę na pulsie w zakresie benefitów dla pracowników, ponieważ wiemy, jak ważna jest świetna atmosfera i zadowolenie z miejsca pracy.

  Dlatego też zdecydowaliśmy się zapytać anonimowo członków naszego zespołu– czego oczekują od firmy w zakresie rozwoju personalnego czy aktywności integracyjnych.

  Zdecydowanym faworytem okazały się lekcje j. angielskiego w małych, 6-osobowych grupach. Od lipca więc dołączą one do długiej listy korzyści, którymi cieszą się pracownicy naszej kancelarii, takich jak: szkolenia z umiejętności miękkich, usługi fizjoterapeuty, indywidualne spotkania z psychologiem stresu, dopłaty do piątkowych posiłków oraz prywatna opieka medyczna czy karta MultiSport Benefit s.r.o.

  Wszystkim uczestnikom kursu życzymy owocnej nauki i dobrej, wspólnej zabawy! 

☲☲☲☲☲☲☲☲☲☲☲

  At TIAS we try to keep our finger on the pulse of benefits for employees, because we know how important a great atmosphere and satisfaction with the workplace are.

That is why we decided to ask our team members in the form of an anonymous questionnaire - what they expect from the company in terms of personal development or integration activities.

  English lessons in small groups of 6 people turned out to be a clear favorite. From July, they will join the long list of benefits enjoyed by our employees, such as: soft skills training, services of a physiotherapist, individual meetings with a stress psychologist, surcharges for Friday meals and private medical care or the MultiSport Benefit s.r.o. card.

  We wish all participants of the course fruitful learning and good fun together!
 
Michał
Inne

Jakie to są te fajne benefity, które zapewnia pracodawca? Zauważyłem, że jest tu coś takiego.

Pracodawca

@Michał

Cześć Michał! Dzięki wielkie za wiadomość. Zgadza się, mamy całkiem duże spektrum benefitów – zaczynając od takich standardów jak pakiet luxmed i multisport po wizyty fizjoterapeuty u nas w biurze, psychologa od sytuacji stresowych, co dwutygodniowe eventy, na których organizujemy ciekawe atrakcje jak kurs samoobrony, prezentacja i możliwość korzystania w godzinach pracy z okularów do wirtualnej rzeczywistości, gry integracyjne, warsztaty z jogi, gry na d’jembe itd. Oprócz tego nasza Kancelaria wprowadziła w tym roku kafeterię szkoleń w zakresie rozwoju osobistego i technik zarządzania zespołem. Zajęcia również są prowadzone w godzinach naszej pracy. Na sam koniec, warto dodać o nowym beneficie, który rusza już z początkiem lipca – kurs języka angielskiego zarówno w wersji stacjonarnej jak i online. Więcej na temat naszych eventów i atrakcji w naszej firmie będziesz mógł zobaczyć na naszych kanałach social media: LinkedIN i Facebook: @Tias Accounting and Legal Office Pozostaje więc tylko, zaprosić Cię do aplikowania do naszej Kancelarii! ???? Do zobaczenia!

Pracodawca

 Aktualność
[ENG BELOW] Ogromnie nas cieszą sukcesy sportowe pracowników #TIAS, zwłaszcza w tak wymagającej dyscyplinie, jaką jest #triathlon

Gratulacje Krzysztof Załubski za zdobycie drugiego miejsca w kategorii wiekowej M18 w III Edycji Serock Triathlon, która odbyła się dnia 29 maja 2022!

Znalezienie się w czołówce zawodów było sporym wyzwaniem, a dobrze przygotowani rywale, niska temperatura wody oraz silny wiatr nie ułatwiały zadania. Wyścig był także testem kondycji, wytrzymałości oraz umiejętności strategicznego myślenia. Oczywiście czynnik rywalizacji, jak zawsze, okazał się kluczowy.

Chcemy czerpać garściami z niesamowitej dyscypliny, jaką jest triathlon, ponieważ aby osiągnąć w nim sukces, trzeba po mistrzowsku rozłożyć siły na trzy różne dyscypliny sportu:  #pływanie #jazdanarowerze #biegi.

I w naszej kancelarii, umiejętnie łączymy naszą wiedzę, doświadczenie z trzech obszarów okołobiznesowych, takich jak #finanse #podatki #HR, by zwycięsko przeprowadzić naszych Klientów przez skomplikowane zagadnienia z tym związane.

Krzysztof uwielbia podatki i sport. A jaka jest Twoja pasja?

☲☲☲☲☲☲☲☲☲☲☲☲☲☲☲☲☲☲☲☲☲☲

We are very pleased with the sports successes of our employees, especially in such a demanding discipline as #triathlon.

Congratulations Krzysztof Załubski for winning second place in the M18 age category in the 3rd Serock Triathlon held on 29 May 2022! 

 It was quite a challenge to be in the lead of the competition, and well prepared rivals, low water temperature and strong wind did not make the task easier. The race was also a test of fitness, endurance and strategic thinking skills. Of course the competition factor, as always, proved to be key.

We want to reap the rewards of the amazing sport of triathlon, because to succeed in triathlon, you need to masterfully distribute your strength across three different sports: #swimming  #cycling #running.

And at our law firm, we skillfully combine our knowledge, experience from three business-related areas such as #finance #taxes #HR to victoriously guide our clients through the complex issues involved.

Krzysztof loves taxes and sports. And what is your passion?


Zostaw merytoryczną opinię o Tias | there is always a solution - Wrocław

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w Tias | there is always a solution?

    Zobacz opinie na temat firmy Tias | there is always a solution tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

  • Jakie są opinie pracowników o pracy w Tias | there is always a solution?

    Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 4, z czego 3 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

  • Jak wygląda rekrutacja do firmy Tias | there is always a solution?

    Kandydaci do pracy w Tias | there is always a solution napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tias | there is always a solution
Przejdź do nowych opinii