Oferta opublikowana10.03.2024
Oferta wygasa05.05.2024
Branżait

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Android Developer

Obowiązki

Zakres obowiązków:

  • Napisanie całkowicie nowej aplikacji związanej z branżą eSport w technologii Android
  • Wsparcie analizy i projektowania aplikacji mobilnej
  • Dbanie o wysoką jakość kodu
  • Współdecydowanie o dalszych kierunkach rozwoju aplikacji
  • Raportowanie wyników pracy przełożonemu

Wymagania

Wymagania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia w tworzeniu aplikacji mobilnych
  • Znajomość języka Java oraz środowiska Android Studio
  • Znajomość systemu kontroli wersji Git oraz technologii Kotlin, Gradle lub REST API
  • Dobra znajomość j. angielskiego
  • Umiejętność analitycznego myślenia i samodzielnego rozwiązywania problemów

Oferujemy

Oferujemy:

  • Udział w całkowicie nowym przedsięwzięciu w tym dużą samodzielność w działaniu
  • Kontrakt B2B lub umowa o pracę
  • Możliwość rozwoju oraz poszerzania kompetencji zawodowych
  • Pakiet benefitów w tym ubezpieczenie na życie oraz dofinansowanie do opieki medycznej i karty sportowej
  • Niekorporacyjne środowisko pracy
  • Możliwość częściowej pracy zdalnej