Oferta opublikowana09.04.2024
Oferta wygasa03.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę, kontrakt b2b
Wymiar etatupełny etat
Branżafinanse / księgowość

Wstęp

  • Dla naszego klienta, firmy z branży FMCG poszukujemy osoby na stanowisko: Analityk finansowy.
Numer referencyjny:AF2024

Obowiązki

  • Raportowanie wyników zarządczych spółek operacyjnych w zakresie sprzedaży, rachunku zysków i strat, kosztów, zatrudnienia, inwestycji.
  • Przygotowanie analiz i prezentacji dla Zarządu i Rady Nadzorczej
  • Proces zamknięcia miesiąca, kwartału i roku : kontrola wyników, kalkulacja rezerw, współpraca z Działem Księgowości
  • Przygotowanie budżetów i prognoz w szczególności w zakresie sprzedaży, rachunku zysków i strat, kosztów, zatrudnienia, inwestycji
  • Analiza wyników finansowych w tym sprzedaży i kosztów, rekomendacje dotyczące optymalizacji kosztów i możliwości biznesowych
  • Analiza projektów inwestycyjnych, kontrola budżetu i wydatków
  • Przygotowanie, analiza danych i rozliczanie dla potrzeb systemów premiowych
  • Przygotowanie analiz i rekomendacji wg potrzeb biznesowych

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne
  • 2-3 letnie doświadczenia w zakresie analiz, kontrolingu lub raportowaniu wyników
  • Biegła znajomość pakietu programów MS Office w szczególności Excel ; mile widziane SQL
  • Doświadczenie w pracy w systemach ERP
  • Umiejętności analityczne, skrupulatność, dokładność
  • Umiejętności pracy w zespole, współpracy i komunikacji
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej, samodzielność

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o preferowaną formę zatrudnienia;
  • Dużą samodzielność w działaniu;
  • Możliwości rozwoju zawodowego;
  • Przyjazną atmosferę i komfortowe warunki pracy;
  • Możliwość skorzystania z grupowego ubezpieczenia pracowniczego;
  • Możliwość skorzystania z pakietu medycznego oraz pakietu sportowego;
  • Rabatową kartę zakupową.