Oferta opublikowana15.04.2024
Oferta wygasa10.06.2024
Branżait

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Analityk Biznesowy

Obowiązki

ZAKRES ZADAŃ:

  1. zbieranie i analiza wymagań biznesowych
  2. weryfikacja spójności dokumentów
  3. analiza wymagań pod kątem optymalizacji procesów w firmie
  4. zapewnienie wsparcia w procesach budżetowania
  5. ocena innych pojektów finasowych i raportowanie do kierownictwa

Wymagania

WYMAGANIA DLA KANDYDATA:

  1. wykształcenie wyższe kierunkowe ekonomiczne
  2. znajomość branży i doświadczenie na pokrewnym stanowisku
  3. kreatywność w rozwiązywaniu problemów
  4. bardzo dobra znajomość programów Exel i SAP
  5. język angielski na dobrym poziomie

Oferujemy

PRACODAWCA GWARANTUJE:

  1. karierę w międzynarodowej firmie
  2. określoną ścieżkę rozwoju zawodowego i możliwości
    awansu
  3. szeroki pakiet socjalny
  4. atrakcyjne wynagrodzenie i dodatkowe benefity
  5. koleżeńską atmosferę w pracy