Oferta opublikowana15.04.2024
Oferta wygasa10.06.2024
Branżait

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Administrator Linux

Obowiązki

Zadania:

  • Administracja, monitorowanie i optymalizacja systemów opartych na Linuxie
  • Utrzymanie i aktualizacja dokumentacji technicznej
  • Uczestnictwo w projektach z zakresu bezpieczeństwa teleinformatycznego
  • Zapewnienie ciągłości pracy systemów oraz reakcja na awarie
  • Wsparcie dla zespołów programistów

Wymagania

Od Kandydatów oczekujemy:

  • Znajomości systemów Linux
  • Praktycznej wiedzy na temat usług sieciowych tj.: DNS, DHCP, HTTP, SMB, ISCSI
  • Doświadczenia w pracy z narzędziami do monitorowania systemów i sieci
  • Znajomości systemów wirtualizacji KVM, Proxmox, VMware
  • Podstawowej wiedzy na temat sieci
  • Systematyczności i dokładności
  • Umiejętności analitycznego myślenia oraz rozwiązywania problemów

Oferujemy

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Równowagę między pracą a życiem osobistym
  • Elastyczne godziny pracy
  • Ciekawe projekty
  • Współpracę z ekspertami w branży
  • Udział w szkoleniach i konferencjach
  • Naukę języka angielskiego w godzinach pracy
  • Opiekę medyczną