Oferta opublikowana15.04.2024
Oferta wygasa10.06.2024
Branżait

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Administrator Linux

Obowiązki

Twoje zadania:

  • Integracja komponentów oprogramowania i aplikacji z działającymi systemami
  • Analiza i rozwiązywanie problemów zgłaszanych przez zespoły developerskie i utrzymaniowe
  • Zarządzanie użytkownikami i prawami dostępu na środowiskach deweloperskich, integracyjnych i testowych
  • Zarządzanie systemami monitoringu
  • Utrzymanie infrastruktury Storage, SAN, Serwery, Wirtualizacja (VMWare), System (Linux)
  • Tworzenie, rozwijanie i utrzymanie procesów Continuous Integration oraz Continuous Delivery
  • Automatyzacja procesów zarządzania rozproszonymi systemami

Wymagania

Dla nas ważne są:

  • Doświadczenie w administracji serwerami aplikacji - Apache Tomcat, nginx, Apache httpd
  • Java - doświadczenie w utrzymaniu aplikacji Javy
  • Bardzo dobra znajomość Linuxa preferowany RedHat/Centos, administracja, diagnostyka
  • Minimum 3 letnie doświadczenie w środowisku linuxowym
  • Znajomość przynajmniej jednego języka skryptowego
  • Chęć rozwoju i poszerzania wiedzy

Oferujemy

Zyskujesz:

  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • pozytywną atmosferę pracy w zgranym zespole
  • atrakcyjny pakiet szkoleń
  • prywatną opiekę medyczną
  • atrakcyjny pakiet ubezpieczeń grupowych
  • platformę benefitową