Zatrudnimy SEKRETARKĘ/POMOC KSIĘGOWĄ

Łódź
Oferta opublikowana25.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat

Opis oferty pracy

CEDEPE Sp. z o. o. Spółka komandytowo-Akcyjna jest częścią Grupy CeDePe, dostawcą kompleksowych, profesjonalnych usług dla biznesu. Nasza firma działa na rynku usług księgowych oraz doradztwa podatkowego od 1993 roku. Jesteśmy jedną z większych firm świadczących tego typu usługi w Polsce i Ukrainie, zatrudniamy kilkudziesięciu wyspecjalizowanych pracowników.

W związku z ciągłym rozwojem naszej firmy zatrudnimy osobę na stanowisko: SEKRETARKA/ POMOC KSIĘGOWA W DZIALE KPIR.
Zakres obowiązków:
- obsługa sekretariatu,
- wprowadzanie faktur do systemu księgowego Optima,
- wsparcie zespołu w bieżących obowiązkach,
- nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów.
Wymagania:
- znajomość programów: Word, Excel, Outlook,
- umiejętność obsługi urządzeń biurowych,
- zdolności komunikacyjne,
- cierpliwość, dokładność, umiejętność organizacji pracy własnej,
- mile widziana znajomość programu Optima.
Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie w stałych porach pon-pt 8:00-16:00,
- możliwość zdobycia doświadczenia i poszerzenia kwalifikacji w obszarze księgowości,
- pracę w firmie z ugruntowaną pozycją na rynku.

Prosimy o wysyłanie CV na adres: sekretariat @ cedepe.pl lub poprzez formularz.
Kontakt telefoniczny: 42 664 68 21

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do CEDEPE Sp. z o.o. SKA (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.