WYKONYWANIE PROSTYCH PRAC W PRZEMYŚLE: CIĘCIE, GIĘCIE, WIERCENIE, SZLIFOWANIE

Wrocław
Oferta opublikowana26.04.2024
Rodzaj umowyumowa zlecenie

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Avicenny 16, 54-611 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków: Wykonywanie prostych prac w przemyśle: cięcie, gięcie, wiercenie, szlifowanie, cynkowanie, wycinanie, lakierowanie, montowanie. Forma umowy: zlecenie na 3 lata,160 godzin w miesiącu, dyspozycyjnosć w godzinach od 6.00-14.00, 14.00-22.00, 22.00-6.00 Miejsce pracy: ul. Avicenny 16, 54-611 Wrocław

Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Zmianowość: nie dotyczy

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 27,7 do 27,7 PLN

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 13.05.2024

Wymagania konieczne

Zawody: Pozostali robotnicy wykonujący prace proste w przemyśle

Wykształcenie: podstawowe

Pozostałe wymagania

Staż pracy ogółem: lata: 0, miesiące: 1

Inne wymagania: Wykształcenie podstawowe , staż pracy - 1 miesiac w w/w zawodzie , brak przeciwwskazań do dźwigania; praca na wysokości (do i ponad 3m), wymuszona pozycja ciała, hałas, chęć do pracy, dobra organizacja pracy, dyspozycyjność, wymagana sprawność manualna, odpowiedzialność za powierzony sprzęt.

Pracodawca

Nazwa: SMART WORK LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres: Św. Małgorzaty 8/2a, 58-100 Świdnica, powiat: zielonogórski, woj: lubuskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Brak danych.