Oferta opublikowana18.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Czajkowskiego 109, 51-147 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków: prace konserwacyjne mające na celu utrzymanie stanu technicznego obiektów budowlanych  koszenie trenów zielonych,  podcinanie krzewów i gałęzi,  sprzątanie ciągów komunikacyjnych,  odśnieżnie ciągów komunikacyjnych,  zabezpieczenie lub usunięcie awarii na wezwanie Oficera Dyżurnego AWL,  wykonywanie ręcznych prac transportowych. Praca w godz. 7:30-15:30 Benefity: pakiet socjalny w tym dofinansowanie do wypoczynku, niskooprocentowane pożyczki remontowe, możliwość korzystania z Pracowniczej Kasy Zapomogowo Pożyczkowej, możliwość wykupienia ubezpieczenia pracowniczego, uznaniowe premie kwartalne i możliwość wyróżnienia dodatkowym urlopem w ciągu roku nagrody jubileuszowe, odprawy emerytalne, nagrody roczne (tzw. 13 pensja). Termin składania dokumentów: do dnia 06.05.2024 r. Miejsce składania dokumentów: Kancelaria Akademii Wojsk Lądowych imienia generała Tadeusza Kościuszki ul. Piotra Czajkowskiego 109, 51-147 Wrocław osobiście (z dopiskiem nazwy stanowiska, imieniem i nazwiskiem oraz adresem korespondencyjnym) lub drogą pocztową (liczy się data stempla pocztowego) lub adres mailowy: Aplikuj (z dopiskiem nazwy stanowiska). Oferta dostępna w sali D, B, F, A

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 03.06.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: podstawowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagania konieczne do spełnienia związane ze stanowiskiem pracy: prawo jazdy kategoria T lub B+E, uprawnienia na piły spalinowe, wykształcenie podstawowe lub zasadnicze zawodowe, dobra organizacja pracy własnej, samodzielność, sumienność i dokładność, znajomość dokumentacji technicznej, instrukcji technicznych i eksploatacyjnych, Kandydat, który został wybrany w procesie rekrutacji, składa oświadczenie, że w trakcie zatrudnienia zobowiązuje się informować pisemnie pracodawcę każdorazowo o zamiarze wyjazdu i pobytu za granicą, - nazwie pracodawcy, u którego wykonuje pracę zarobkową, i adresie jego siedziby. Mile widziane: dodatkowe kompetencje: znajomość specyfiki służby wojskowej, uprawnienia na kosy spalinowe, znajomość nasadzeń drzew, krzewów i kwiatów zgodnie ze sztuką ogrodniczą, mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 2 lata.

Pracodawca

Nazwa: AKADEMIA WOJSK LĄDOWYCH IMIENIA GENERAŁA TADEUSZA KOŚCIUSZKI

Adres: Czajkowskiego 109, 51-147 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Brak danych.