TECHNIK UTRZYMANIA RUCHU - BELGIA - DARMOWE ZAKWATEROWANIE !

Szczecin
Oferta opublikowana02.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaprodukcja

Opis oferty pracy

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. – numer certyfikatu KRAZ 23286.

Dla sprawdzonego klienta, firmy z wieloletnią ugruntowaną pozycją w branży produkcyjnej w Sint Niklaas, Belgia - szukamy osoby do pracy na stanowisko:

Technik Utrzymania Ruchu

Twoje obowiązki:
- utrzymanie maszyn, urządzeń, instalacji oraz infrastruktury w sprawności i gotowości technicznej do pracy,
- usuwanie awarii i usterek układów elektrycznych, mechanicznych, sterowania,
- bieżąca konserwacja oraz wykonywanie przeglądów okresowych maszyn i urządzeń znajdujących się na terenie obiektu,
- udział w uruchomieniu nowych maszyn,
- współpraca z pracownikami produkcji oraz magazynu,
- usprawnianie funkcjonalności maszyn produkcyjnych,
- nadzór techniczny wśród pracowników produkcji.

Nasze oczekiwania:
- doświadczenie na stanowisku związanym z elektromechaniką przemysłową (min. 1 rok),
- znajomość j. angielskiego,
- prawo jazdy kat. B,
- uprawnienia SEP mile widziane.

Zapewniamy:
- zatrudnienie w oparciu o polską umowę o pracę na zasadzie oddelegowania,
- szkolenie stanowiskowe - odpowiedni system wdrożenia,
- atrakcyjne wynagrodzenie +18,77 EUR / godz.,
- stała premia zmianową dzienna +1,12 EUR / godz.,
- stała premia zmianowa nocna +4,63 EUR / godz.,
- dyżur telefoniczny (bycie w gotowości do naprawy awarii) +300,00 EUR / tyg.,
- dodatek za pranie odzieży w wysokości +1,91 EUR / dn.,
- czeki żywnościowe w wysokości +6,91 EUR / dn.,
- podwyżka po okresie próbnym z wyrównaniem od pierwszego dnia pracy,
- darmowe zakwaterowanie! w pobliżu miejsca pracy,
- karta paliwowa – nie ponosisz kosztów dojazdów do pracy,
- samochód służbowy,
- premia roczna (tzw. 13. pensja),
- system poleceń,
- dodatek za podwożenie innego pracownika,
- pomoc polskiego koordynatora na miejscu.

Zaaplikuj już dziś, rozpocznij pracę w dogodnym dla ciebie terminie ! :)