SPECJALISTA DS. TELEFONICZNEJ OBSŁUGI KLIENTA

Wrocław
Oferta opublikowana23.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżakadra zarządzająca

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Strzegomska 42B, 53-611 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków: IBS Scherer - Rodzinna firma z tradycjami. Jesteśmy wiodącym producentem i dostawcą urządzeń klasy premium do czyszczenia części, czyszczenia powierzchni przemysłowych, produktów do konserwacji i specjalnych środków czyszczących oraz związanej z nimi utylizacją - wszystko Made in Germany! Od ponad 50 lat produkty IBS przekonują w konserwacji, produkcji i rzemiośle we wszystkich gałęziach przemysłu oferując przyjazne dla środowiska kompletne rozwiązania do czyszczenia części zanieczyszczonych olejem i smarem. Produkujemy w 100% w Niemczech i jesteśmy z tego dumni! Daleko poza granicami Europy sprawdzona technologia IBS jest z powodzeniem stosowana we wszelkiego rodzaju firmach. Od funkcjonalnej technologii urządzeń przez regenerowalne chemikalia czyszczące po recykling rozwiązanie firmy IBS jest zawsze rozwiązaniem profesjonalnym i dostosowanym do indywidualnych potrzeb klienta. Aby rozszerzyć i wesprzeć nasz międzynarodowy zespół sprzedaży w telemarketingu, obecnie poszukujemy: SPECJALISTA DS. TELEFONICZNEJ OBSŁUGI KLIENTA Zakres zadań: - Realizacja kampanii sprzedażowych przez telefon, - Uzupełnianie danych adresowych klientów w firmowym systemie CRM, - Cross-selling i zapewnienie satysfakcji klienta. IBS oferuje: - Silną markę z 50-letnim doświadczeniem biznesowym, - Najnowocześniejsza technologia komunikacyjna i szkolenia online, - Doskonałe możliwości rozwoju, wynagrodzenie adekwatne do wyników oraz pewną pracę w przyszłościowej firmie, - Najlepszy know-how w branży dzięki wieloletniej działalności międzynarodowej. Rodzaj stanowiska: pełny etat, część etatu, do ustalenia. Godziny pracy: od poniedziałku do piątku w godz.: 8:00-16:00 - do ustalenia. Dodatkowe udogodnienia: - Udział w zyskach, - Darmowy parking, - Dodatkowe dni urlopu. Płatności specjalne: - Prowizja, - Dodatkowe bonusy. Wejdź z nami na nowy poziom i aplikuj teraz! Czekamy na Twoje zgłoszenie! Jeśli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z nami w dowolnym momencie. IBS Scherer GmbH Twój kontakt: Pan Sascha Wejlupek www.ibs-scherer.de Telefon: 0049-6701-9383-0 E-mail: Aplikuj Oferta dostępna w sali G, E, C, A.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN

Opis wynagrodzenia: do ustalenia w zależności od kwalifikacji i doświadczenia

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 25.04.2024

Wymagania konieczne

Zawody: Telemarketer (wymagany staż - lata: 2)

Języki: niemiecki, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Wymagania pożądne

Wykształcenie: średnie zawodowe

Wymagania dodatkowe

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Pozostałe wymagania

Staż pracy ogółem: lata: 2

Inne wymagania: Nasze wymagania: - Najlepiej, jeśli masz już doświadczenie zawodowe w obsłudze klienta/call center (outbound), - Biegle posługujesz się językiem polskim, - DOBRA ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA NIEMIECKIEGO W MOWIE I PIŚMIE - WARUNEK KONIECZNY, - Komunikatywność i przyjazne usposobienie, - Praca zorientowana na klienta i sukces, - Sprawnej i dobrej umiejętności obsługi komputera, - Wykształcenie min. średnie, Doświadczenie: - Call Center: 2 lata (wymagane), - Telefonia: 2 lata (wymagane), - Sprzedaż bezpośrednia: 2 lata (mile widziane), - Sprzedaż telefoniczna: 2 lata (mile widziane), - Sprzedaż: 2 lata (mile widziane).

Pracodawca

Nazwa: IBS SCHERER POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres: Strzegomska 42B, 53-611 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: niemiecki

Wymagane dokumenty: CV w języku niemieckim