Oferta opublikowana25.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżakadra zarządzająca

Opis oferty pracy

Fundacja Edukacji i Wspomagania Rozwoju EVOLVER zatrudni kandydata na stanowisko - Specjalista ds. kadr i płac:

Przewidywany zakres obowiązków:

Wymagania:
• Znajomość programu Optima (warunek konieczny).
• Samodzielne prowadzenie obsługi płacowej.
• Naliczanie wynagrodzeń pracowników i zleceniobiorców oraz zasiłków (status Płatnika zasiłków).
• Ewidencja i rozliczanie absencji zasiłkowych.
• Naliczanie i raportowanie wpłat do PPK.
• Dokonywanie potrąceń na podstawie tytułów wykonawczych.
• Zgłoszenia pracowników i członków rodzin do ZUS oraz raporty rozliczeniowe ZUS.
• Sporządzanie deklaracji podatkowych (PIT-11, PIT-4R).
• Raporty i analizy płacowe na potrzeby wewnętrzne oraz GUS.
• Wystawianie zaświadczeń o zatrudnieniu i wynagrodzeniu.
• Prowadzenie dokumentacji personalnej pracowników (sporządzanie umów o pracę, umów cywilnoprawnych, aneksów, świadectw pracy, itp.)
• Przygotowywanie oraz wysyłanie zgłoszeń i wyrejestrowań pracowników.
• Sporządzanie deklaracji do PFRONU.
• Ustalanie limitów urlopów.
Oferujemy:
• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat.
• Komfortowe biuro.
• Ubezpieczenie grupowe (PZU Zdrowie).
• Przyjazną atmosferę.
• Możliwość rozwoju zawodowego.

CV prosimy przesyłać do dnia 10 maja 2024 roku, mile widziany również list motywacyjny.

Prosimy o zawarcie w CV klauzul: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Fundację Evolver z siedzibą w Chorzowie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.
Informujemy, że Administratorem danych jest Fundacja Evolver z siedzibą w Chorzowie przy ul. Średniej 3A. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne