Sortowanie odzieży używanej | umowa o pracę

Kielce
Oferta opublikowana08.06.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat

Opis oferty pracy

VIVE Group – to nowoczesna, innowacyjna i stabilna organizacja działająca od ponad 30 lat w branży recyklingu textyliów w Polsce i Europie. Dołączając do naszego grona będziesz wspólnie z nami przyczyniać się do ochrony środowiska oraz nadawać ubraniom drugie życie. Gwarantujemy nieustanny rozwój i pracę wśród ludzi, którzy tworzą niezwykle ważny fundament dla całej organizacji i jej licznych przedsięwzięć.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Pracownik produkcji

Miejsce pracy: Kielce, ul. Olszewskiego/ul. Malików 147

Twoje główne zadania:

-Utrzymanie ciągłości przepływu surowca do kolejnych etapów produkcji,
-Sortowanie produktu według przyjętych standardów,
-Utrzymanie porządku wokół swojego stanowiska.

W zamian oferujemy:

-Stabilne i długotrwałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat od pierwszego dnia zatrudnienia,
-Rynkowe wynagrodzenie z przejrzystym modelem premiowania,
-W perspektywie możliwość rozwoju zawodowego,
-Możliwość zdobycia doświadczenia w renomowanej firmie o stabilnej i ugruntowanej pozycji na rynku,
-Możliwość awansów wewnętrznych,
-Odzież roboczą.

Dodatkowe benefity:

-Dofinansowanie zajęć sportowych,
-Program emerytalny,
-Program gratyfikacji finansowej za polecenie pracownika,
-Bony i paczki świąteczne,
-Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,
-Dofinansowanie do wczasów pod gruszą,
-Karty rabatowe na wybrane stacje paliw,
-Parking pracowniczy.

Spójrz teraz kogo konkretnie poszukujemy.

Wymagania:

-Gotowość do pracy w systemie 2 zmianowym,
-Dyspozycyjność 8h dziennie (od poniedziałku do piątku),
-Gotowość do pracy z odzieżą,
-Silna motywacja do pracy,
-Umiejętność pracy samodzielnej jak i zespołowej,
-Dobra kondycja fizyczna,
-Mile widziane doświadczenie w pracy w zakładzie produkcyjnym.

Zainteresowała Cię nasza oferta?

Nie czekaj, aplikuj i dołącz do nas!

*Odpowiadamy na wybrane aplikacje.

Pamiętaj, aby do CV dołączyć poniższy zapis:

Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. zwanego ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych (Dziennik Urzędowy UE L 119/1) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w dokumentach/ aplikacji złożonych w związku z ubieganiem się przez mnie o zatrudnienie w VIVE Textile Recycling Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przez wskazaną Spółkę dla potrzeb aktualnej oraz przyszłych rekrutacji.

Obowiązek Informacyjny RODO:

W wykonaniu obowiązku przewidzianego art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. zwanego ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych (Dziennik Urzędowy UE L 119/1), VIVE Textile Recycling Sp. z o.o. niniejszym informuje, iż:

Administratorem Pani/Pana danych osobowych podanych przez Panią/Pana w związku z ubieganiem się przez Panią/ Pana o zatrudnienie jest VIVE Textile Recycling Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie ul. Łopuszańskiej 22, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym w Warszawie pod numerem KRS 0000089969, NIP: 657 008 10 33, Regon: 290 - pokaż numer telefonu - – jako przeprowadzający rekrutację.

Z Inspektorem Ochrony Danych w VIVE Textile Recycling Sp. z o.o. można kontaktować się pod adresem email Aplikuj

Pani/Pana dane osobowe przetwarzane są w celu związanym z przeprowadzeniem aktualnej jak i przyszłych rekrutacji na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) b) i f) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych oraz przepisów kodeksu pracy, tj. w zakresie w jakim jest to niezbędne dla potrzeb aktualnej rekrutacji.

Pani/Pana dane osobowe mogą być przekazywane innym podmiotom Grupy VIVE, na podstawie umowy o powierzeniu przetwarzania danych osobowych bądź z uwagi na uzasadniony interes w przekazaniu danych w ramach grupy przedsiębiorstw do wewnętrznych celów administracyjnych.

Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez cały okres trwania rekrutacji i zostaną usunięte w ciągu 30 dni od jej zakończenia.

Ma Pani/Pan prawo do żądania od administratora danych osobowych dostępu do danych dotyczących Pani/Pana, do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, jak również prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. W przypadku danych osobowych przetwarzanych na podstawie Pani/Pana zgody, cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych przed jej cofnięciem.

Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych, w przypadku stwierdzenia, że Pani/Pana dane osobowe przetwarzane są przez administratora niezgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych.

Podanie przez Pani/Pana danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. W przypadku niepodania przez Panią/Pana danych lub zażądania usunięcia danych osobowych przeprowadzenie procesu rekrutacyjnego stanie się niemożliwe.

Pani/Pana dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji w tym profilowaniu w rozumieniu ogólnego rozporządzenia o ochronie danych.