Rekruter obcokrajowców UA /рекрутер

Łódź
Oferta opublikowana27.04.2024
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Wymiar etatupełny etat

Opis oferty pracy

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:
Specjalista ds. rekrutacji obcokrajowców UA
Miejsce pracy: Łódź (ul. Sienkiewicza 85/87)

Zakres obowiązków:
- dodawanie ogłoszeń na portale społecznościowe, social media i grupy pracownicze;
- przedstawianie warunków pracy Kandydatom;
- rekrutacja pracowników;
- selekcja Kandydatów;
- utrzymywanie stałego kontaktu z Kandydatami na wszystkich etapach rekrutacji;
- poszukiwanie nowoczesnych kanałów pozyskania osób do pracy;
- bieżące prowadzenie dokumentacji;
- budowanie bazy kandydatów firmy.

Wymagania:
- znajomość języka polskiego i ukraińskiego (rosyjskiego) w stopniu komunikatywnym;
- doświadczenie na podobnym stanowisku;
- komunikatywność;
- pozytywne nastawienie;
- chęć pracy z ludźmi;
- wiedza w zakresie prawa pracy, rekrutacji i legalizacji;
- znajomość pakietu MS Office.

Oferujemy:
- praca w godzinach 8-16 lub 9-17;
- wolne weekendy;
- pakiet premiowy uzależniony od indywidualnych wyników;
- praca w młodym dynamicznym zespole;
- narzędzia do pracy (laptop, telefon komórkowy) również do kryawtanego wykorzystania;
- wyjścia integracyjne;
- duża samodzielność w działaniu i możliwość realizowania własnych pomysłów.

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami po przesłaniu aplikacji CV.