Rekruter

Wrocław
Oferta opublikowana28.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat

Opis oferty pracy

Opis stanowiska:

-Zdalne pozyskiwanie kandydatów na stanowisko Montera w Niemczech.

-Pisanie i publikacja ogłoszeń.

-Przeprowadzanie rozmów kwalifikacyjnych z kandydatami.

-Współpraca z innymi działami firmy.

-Pozyskiwanie kandydatów rożnymi kanałami.

-Raportowanie do zarządu.

Wymagania:

-Znajomość rynku pracy zagranicznej w kontekście montażu instalacji OZE będzie dodatkowym atutem.

-Doświadczenie w rekrutacji w branży odnawianych źródeł energii.

-Wysoko Rozwinięte umiejętności komunikacyjne.

-Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem.

-Samodzielność i pro aktywność w działaniu.

Oferta:

-Możliwość rozwoju zawodowego.

-Praca w międzynarodowej firmie.

-Praca zdalna.

-Narzędzia niezbędne do pracy: laptop i telefon.

-Dobra atmosfera w pracy i możliwość wdrażania własnych pomysłów.