PRACOWNIK RESTAURACJI TYPU FAST-FOOD (NR 1123)

Bydgoszcz
Oferta opublikowana23.04.2024
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Branżahotelarstwo / gastronomia / turystyka

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie

Zakres obowiązków: praca w restauracji szybkiej obsługi, przyjmowanie i realizowanie zamówień, smażenie frytek, krojenie mięsa typu kebab, podgrzewanie potraw, obsługa klientów wg. określonych standardów, dbanie o czystość w sali jadalnej, obsługa terminala kart płatniczych.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Zmianowość: nie dotyczy

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 27,7 PLN

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 15.05.2024

Data zakończenia: 14.05.2027

Wymagania konieczne

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Uprawnienia: gotowanie

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: znajomość podstaw kuchni tureckiej gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym, w dni wolne od pracy i w godzinach nocnych

Pracodawca

Nazwa: kontakt przez PUP

Adres: Toruńska 147, 85-950 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: telefon kontaktowy: 603885993, e-mail: Aplikuj