PRACOWNIK OŚRODKA RUCHU DROGOWEGO - PRACOWNIK GOSPODARCZY (NR 1109)

Bydgoszcz
Oferta opublikowana23.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatuczęść etatu
Branżafizyczna

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Aleja Kardynała Wyszyńskiego 54, 85-620 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie

Zakres obowiązków: - kierowanie pojazdem egzaminacyjnym na egzaminie kat. A, - obsługa pojazdów egzaminacyjnych, - utrzymanie czystości na zewnątrz i wewnątrz obiektu, - mycie, sprzątanie, pojazdów, - utrzymanie czystości i odśnieżanie placów manewrowych i dróg dojazdowych, - prowadzenie samochodów służbowych, - drobne naprawy bieżące.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 0.5

Zmianowość: dwie zmiany

Liczba godzin w tygodniu: 20

Liczba godzin w miesiącu: 80

Wynagrodzenie brutto: od 2 121 PLN

Opis wynagrodzenia: wysokość wynagrodzenia do uzgodnienia z pracodawcą

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 23.04.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Uprawnienia: prawo jazdy kat. B

Wymagania pożądne

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Uprawnienia: prawo jazdy kat. A

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: wykształcenie zawodowe lub średnie, wymagane prawo jazdy kat. B, mile widziane prawo jazdy kat. A

Pracodawca

Nazwa: WOJEWÓDZKI OŚRODEK RUCHU DROGOWEGO W BYDGOSZCZY

Adres: Aleje Kardynała Wyszyńskiego 54, 85-620 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Kontakt tel. 52 32-58-883 lub 811 lub kom. 660-730-921 w godz. 7:00-15:00