PRACOWNIK GOSPODARCZY

Koszalin
Oferta opublikowana15.03.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatuczęść etatu
Branżafizyczna

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: ANDERSA 17, 75-950 Koszalin, powiat: m. Koszalin, woj: zachodniopomorskie

Zakres obowiązków: PRACA POLEGAJĄCA NA UTRZYMANIU TERENU ZEWNĘTRZNEGO PRZYNALEŻNEGO DO OBIEKTU SĄDU praca polega na zamiataniu podwórka, okresowe koszenie. Następnie trzeba wykonać w budynku Sądu maszynowe mycie podłóg na holach.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 0.625

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 25

Wynagrodzenie brutto: od 2 651,25 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Typ propozycji: praca stała

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 20.03.2024

Data zakończenia: 31.05.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: podstawowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: zaświadczenie o niekaralności, mile widzini obywatele Ukrainy

Pracodawca

Nazwa: JAK-BUD JAKUB BUDZIŃSKI

Adres: Rudzicka 40 I, 62-510 Wola Podłężna, powiat: koniński, woj: wielkopolskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Dodatkowe informacje: praca w godz. 14:30- 19:30, 5/8 etatu