Praca w ogrodnictwie | okolice Krefeld

Wrocław
Oferta opublikowana16.05.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat

Opis oferty pracy

Praca w ogrodnictwie | 12,65€/h | okolice Krefeld
Opis stanowiska:

Praca przy maszynie doniczkowej,
Pakowanie roślin i przygotowywanie do sprzedaży,
Uprawa roślin. gotowych do sprzedaży, prace związane z uprawą
Wymagania niemieckiego pracodawcy:

Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku – mile widziane
Możliwość podjęcia pracy od ZARAZ
Mile widziana znajomość języka niemieckiego lub/i angielskiego
Samodzielność, sumienność, odpowiedzialność
Pracodawca niemiecki oferuje:

Niemiecką umowę o pracę, podpisywaną bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy
Umowę na czas określony do 30.09.2024
Wynagrodzenie godzinowe w wysokości 12,65€/h brutto
Darmowe zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę
Stałą, stabilną pracę w dużej, rozwojowej niemieckiej firmie
Możliwość uzyskania niemieckich świadczeń socjalnych (m.in. Kindergeld)
Obowiązkowe ubezpieczenie zdrowotne
Opłacanie składek emerytalnych

Po wiecej informacji zachęcamy do kontaktu telefonicznego