Praca - Pracownik hali sprzedaży w markecie budowlanym

Bielsko-Biała
Oferta opublikowana15.04.2024
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Wymiar etatudodatkowa

Opis oferty pracy

Pracownik hali sprzedaży w markecie budowlanym - oferta pracy tymczasowej.

OBOWIĄZKI:
Do zadań osoby pracującej na powyższym stanowisku należeć będzie:

wykładanie towaru na hali sprzedaży
układanie asortymentu
skręcanie półek
prace porządkowe
przygotowywanie nowych ekspozycji według odgórnych wytycznych
czynności, związane z przygotowaniem marketu do oficjalnego otwarcia
obsługa Klienta zgodnie ze standardami firmy.

Szukamy właśnie Ciebie, jeśli:

jesteś gotowy/a do pracy w godzinach 8-18
jesteś dyspozycyjny od 22.04 do 24.05
potrafisz pracować w zespole
nie brakuje Ci chęci do pracy

OFERUJEMY:

umowę zlecenie
stawkę 33zł brutto/h wypłacaną w systemie tygodniowym
obsługę administracyjną on-line - dostęp do konta, dzięki któremu wszystkie formalności załatwiasz bez wychodzenia z domu
liczne konkursy dla pracowników z możliwością wygrania atrakcyjnych nagród
możliwość zdobycia cennego doświadczenia.