Praca na stanowisku Sekretarz Szkoły

Wrocław
Oferta opublikowana05.06.2024
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Wymiar etatuczęść etatu

Opis oferty pracy

Cosinus to rozwiązania edukacyjne dopasowane dla każdego. Jesteśmy ogólnopolską siecią szkół i placówek oświatowych. Kształcimy w trybie zaocznym i stacjonarnym. W naszej działalności łączymy pasję i doświadczenie z nowoczesnymi metodami nauczania. Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko: Sekretarz szkoły

Twój zakres obowiązków:
• prowadzenie dokumentacji biurowej w sekretariacie
• obsługa klientów
• wprowadzanie danych klientów do baz danych
• inne prace związane z obsługą sekretariatu oraz dokumentacją szkoły

Nasze Wymagania:
• biegła obsługa komputera w zakresie pakietu MS Office (MS Word, MS Excel, Power Point)
• mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
• łatwość nawiązywania kontaktu
• swoboda w wypowiadaniu się - zdolności komunikacyjne
• dokładność i zaangażowanie w powierzone obowiązki
• umiejętność pracy pod presją czasu

To oferujemy:
• zatrudnienie Sekretarza Szkoły na umowę zlecenia
• praca w wybrane dni tygodnia oraz co drugi weekend - razem w miesiącu 80-100h
• pracę w przyjaznym zespole i miłej atmosferze
• możliwość zdobycia nowych doświadczeń zawodowych
• pracę w znanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• nowoczesne narzędzia pracy