Poszukiwany dyrektor przedszkola

Poznań
Oferta opublikowana05.05.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaedukacja / szkolenia

Opis oferty pracy

Niepubliczne Przedszkole w Poznaniu zatrudni Dyrektora.

Szukamy osoby o wysokiej kulturze osobistej, kreatywnej, pełnej pasji do pracy z dziećmi, zaangażowanej i sumiennej oraz potrafiącej stworzyć i wspierać zgrany zespół nauczycieli.

Oferujemy:

stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę z atrakcyjnym wynagrodzeniem

możliwość realizacji własnych, autorskich pomysłów

otwartość na kreatywne pomysły związane z rozwojem przedszkola

możliwość własnego rozwoju zawodowego

pracę w zgranym zespole i przyjacielskiej atmosferze

potrzebne narzędzia do pracy

Twój zakres obowiązków

organizowanie i planowanie procesu edukacyjnego,

współtworzenie programu placówki z oddziałami integracyjnymi

koordynowanie spraw związanych z bieżącą działalnością przedszkola,

prowadzenie dokumentacji przedszkola,

współpraca i budowanie pozytywnych relacji z rodzicami,

reprezentowanie placówki na zewnątrz i budowanie jej pozytywnego wizerunku.

Wymagamy:

doświadczenia na ww. stanowisku,

odpowiedniego wykształcenia i kwalifikacji,

zdolności interpersonalnych,

doskonałej organizacji pracy.

Lokalizacja Poznań Winogrady lub Grunwald

Prosze o cv na @