Pomoc Kuchenna- Darmowe wyżywienie- j. niemiecki

Wrocław
Oferta opublikowana02.05.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatudodatkowa
Branżahotelarstwo / gastronomia / turystyka

Opis oferty pracy

lokalizacja: 87538 Fischen pole golfowe, miejsce do wędkowania

Stanowisko:

Pomoc kuchenna praca w bistro na polu golfowym

Liczba pracowników:

1

Przewidywana data startu:

18.03.2024 do końca września

Stawki:

12,50 netto

Dodatki:

darmowe wyżywienie w miejscu pracy

zwrot za bilet

Ilość godzin:

40-50h/ tygodniowa, praca przez 6 dni + 2 dni wolne

Opis stanowiska, zakres obowiązków:

· Praca w bistro na polu golfowym + miejsce do wędkowania

· Przygotowywanie prostych posiłków, napoi,

· Mycie naczyń, dbanie o porządek w miejscu pracy oraz w miejscu spożywania posiłków przez gości

· Praca w małym zespole,

Język:

j. niemiecki komunikatywny + podstawy j. angielskiego

Auto:

Opcjonalnie, kom. Miejska ok. 80 bilet

Wymagania:

- osoba zmotywowana i chętna do pracy

- j. niemiecki komunikatywny + podstawy j. angielskiego

- podstawowa wiedza nt. gotowania

- chęć do pracy

Odzież robocza:

Wygodne obuwie

Oferujemy:

Proste rozliczenie- stawki w ofercie są stawkami na rękę

Polską umowę o pracę tymczasową z oddelegowaniem do Niemiec

Umowa podpisywana przed wyjazdem- nic Cię nie zaskoczy

Godziny pracy - min etat na każdym projekcie

Opiekę polskiego koordynatora- 24h/7

Zakwaterowanie w dobrym standardzie, pokoje dwuosobowe- koszt częściowy 200 /ms

Zwroty za dojazd na projekt -50%, za ewentualne badania lekarskie 100%

pełną obsługę kadrowo-płacową

możliwość korzystania z Kindergeld w Niemczech

Zainteresowane osoby zapraszam do przesłania aplikacji.