Oferta opublikowana27.04.2024
Rodzaj umowyinny
Wymiar etatudodatkowa
Branżahotelarstwo / gastronomia / turystyka

Opis oferty pracy

opis stanowiska:
Szukamy sumiennej, dokładnej osoby do sprzątania całego obiektu - pokoi, części ogólnodostępnych oraz terenu przed hotelem
osoby zaangażowane z chęcią do pracy...

praca w tygodniu oraz w kilka sobót w miesiącu

prosimy o wysyłanie CV w odpowiedzi na ogłoszenie
bedziemy sie kontaktowac z wybranymi kandydatami

opis stanowiska
- sprzątanie pokoi, toalet, zmiana pościeli, mycie okien, odkurzanie, mycie podłóg
- liczenie pościeli, sprawdzanie stanu
- sprzątanie korytarzy, holi, klatki schodowej
- utrzymywanie porządku, segregacja w magazynie z pościelą
- inne zlecone zadania

wysoka kultura osobista
odpowiedzialność
doświadczenie przy sprzątaniu pokoi hotelowych

typ umowy do uzgodnienia
przy umowie zlecenie stawka godzinowa 27,70 zł

miejsce pracy :
Hotel
Nowa Huta