Planista prdukcji

Krokowo gm. Jeziorany
Oferta opublikowana28.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaprodukcja

Opis oferty pracy

Dla firmy produkcyjnej od kilkunastu lat specjalizującej się w produkcji żywności bezpośrednio gotowej do spożycia poszukujemy Planisty produkcji. Jeśli masz doświadczenie na podobnym stanowisku oraz poszukujesz stabilnego miejsca pracy z możliwością rozwoju to zachęcamy do przesłania CV.

Zakres obowiązków:
Planowanie przebiegu procesów produkcji w oparciu o zamówienia i prognozy sprzedaży,
Opracowywanie planów produkcji krótko- i długoterminowych,
Koordynowanie zmian wprowadzanych względem standardowych rozwiązań produktowych,
Współpraca z działem sprzedaży, produkcji, zakupów i logistyki.

Oczekiwania:
Doświadczenie w planowaniu najlepiej w zakładzie produkcyjnym związanym z produkcją żywności,
Wykształcenie minimum średnie,
Znajomość obsługi systemów ERP i excel,
Rozwinięte zdolności interpersonalne, niezbędne do skutecznej komunikacji z zespołem,
Umiejętność pracy pod presją czasu.

Oferujemy:
Stabilne zatrudnienie – umowa o pracę na pełen etat,
Otwarte i przyjazne środowisko pracy,
Wynagrodzenie uzależniane od posiadanego doświadczenia na podobnym stanowisku,
Możliwość rozwoju i awansu.