Pilnie Pielęgniarka hemodynamiczna Częstochowa

Warszawa
Oferta opublikowana26.03.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaopieka zdrowotna

Opis oferty pracy

Pilnie praca dla PIelęgniarki Hemodynamicznej! Klient ProworkPl MED, prywatny szpital w Częstochowie zatrudni pielęgniarza/ pielęgniarkę do pracowni hemodynamiki. .Pracuj jako pielęgniarz/ pielęgniarka prywatny szpital Częstochowa pilnie od kwietnia 2024.
ProworkPL MED aktualne oferty dla pielęgniarek - zarejestruj się z Proworkpl i aplikuj na wybrane oferty. Podaj swoje preferencje i oczekiwane warunki zatrudnienia - pomożemy Ci znaleźć zaufanego pracodawcę.

Wymagania:

Wymagania do pracy jako pielęgniarz/ pielęgniarka:
Doświadczenie pieegniarskie
kurs kwalifikacyjny/ specjalistyczny związany z wykonywaną pracą dodatkowym atutem.
Wykształcenie kierunkowe - dyplom pielęgniarki / może być wykształcenie uzyskane na Ukrainie/ w innym kraju

Obowiązki:

Klient ProworkPl MED, prywatny szpital Częstochowa PILNE zatrudni pielęgniarkę do pracowni hemodynamicznej na pełny etat/ umowę o pracę - etat 40 godz/ tydzień. Złóż aplikację z ProworkPL MED i zdobywaj doświadczenie pielęgniarskie jako Pielęgniarz/ Pielęgniarka.
Jeśli dotyczy/ Pielęgniarki z Ukrainy i Białorusi - pomoc w uzyskaniu Prawa Wykonywania Zawodu pielęgniarki! Sprawna procedura rekrutacyjna i umowa o pracę bezpośrednio z pracodawcą.

Pracodawca oferuje dla pielęgniarek zatrudnienie na podstawie umowy o pracę/ pełny etat
Jeśli dotyczy/ Praca dla Pielęgniarek z Ukrainy i Białorusi, pomoc w uzyskaniu Prawa wykonywania zawodu Pielęgniarki w Polsce.

W przypadku zainteresowania pracą jako Pielęgniarz/ pielęgniarka, prywatny szpital Częstochowa lub w inne rejony w Polsce, zarejestruj się z Proworkpl i dołącz swoje CV. Aplikuj na aktualne oferty dla pielęgniarek/ pielęgniarzy w Polsce. Wybierz i negocjuj najlepszą ofertę i podpisz umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą. Szukasz pracy jako pielęgniarz/ pielęgniarka w Polsce? Skontaktuj się z ProworkPL MED, pomożemy Ci umówić spotkanie bezpośrednio z zaufanym Pracodawcą i wynegocjować najlepsze stawki dla Ciebie!