Pielęgniarka Oddziałowa praca Bemowo ośrodek Warszawa

Warszawa
Oferta opublikowana28.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaopieka zdrowotna

Opis oferty pracy

Pielęgniarka Oddziałowa praca prywatna opieka długoterminowa Bemowo Warszawa. Praca dla Oddziałowej Pilnie kwiecień 2024! Klient ProworkPl MED, Praca dla Pielęgniarza/ Pielęgniarki oddziałowej rejon Warszawa Bemowo. Pracodawca, prywatna placówka opieki o wysokim standardzie usług, Bemowo. Rozpoczęcie pracy pilnie kwiecień 2024. Zobacz nowe oferty dla pielęgniarek 2024 prywatne szpitale i ośrodki opieki. Zarejestruj się na www.prowork.pl i aplikuj na najlepsze oferty dla pielęgniarek/ pielegniarzy.

Wymagania:

- wykształcenie kierunkowe - pielęgniarstwo
- doświadczenie 1- 2 lata na podobnym stanowisku jako pielęgniarka oddziałowa/ z-ca oddziałowej lub pielęgniarka koordynująca
- mile widziane doświadczenie związane z pracą z osobami starszymi
- gotowość do podjęcie stałej pracy w rejonie Warszawa/ Bemowo.

Obowiązki:

Klient ProworkPl MED, prywatny ośrodek dla seniorów w Warszawie/ Bemowo, zatrudni pielęgniarkę oddziałową do koordynowania zespołu pielęgniarsko - opiekuńczego. Główne obowiązki to monitorowanie procedur medycznych, zarządzanie personelem, zarządzanie budżetem, dbanie o komunikację i pozytywne relacje z pacjentami i ich rodzinami, dbanie o ustalone standardy procedur medycznych i usług ośrodka. Praca na pełny etat pon - piątek - 40 godzin tygodniowo/ oferowane elastyczne godziny pracy. Doświadczenie związane z pracą w prywatnym sektorze usług medycznych będzie dodatkowym atutem, pracodawca zapewnia szkolenia związane z długoterminową opieką nad osobami starszymi.

- Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat wynagrodzenie do negocjacji lub umowa kontraktowa
- Stały kontrakt w wymiarze 40 godzin tygodniowo - praca poniedziałek - piatek/ elastyczne godziny pracy.
- Wynagrodzenie dla pielęgniarki oddziałowej do negocjacji

W przypadku zainteresowania pracą jako Pielęgniarz/ Pielęgniarka Oddziałowa Warszawa, zarejestruj się z Proworkpl i dolącz swoje CV. Aplikuj na aktualne oferty dla pielęgniarek / pielęgniarzy w Polsce. Skontaktuj się z ProworkPL MED i podaj swoje preferowane wynagrodzenie i inne kryteria! Pomożemy Ci w doborze zaufanego pracodawcy! Wybierz najlepszą ofertę pracy dla pielęgniarki i podpisz umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą.