Pielęgniarka Oddziałowa Ośrodek Seniora Warszawa PILNIE

Warszawa
Oferta opublikowana26.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaopieka zdrowotna

Opis oferty pracy

Klient ProworkPl MED, Praca dla Pielęgniarza/ Pielęgniarki oddziałowej/ Kierownika zespołu pielęgniarsko- opiekuńczego Warszawa - pełny etat, umowa o pracę lub kontrakt. Pracodawca, prywatny ośrodek rehabilitacyjno opiekuńczy Warszawa. Rozpoczęcie pracy pilnie kwiecień 2024. Zobacz aktualne oferty dla pielęgniarek praca 2024 prywatne szpitale i ośrodki opieki. Zarejestruj się z Proworkpl i aplikuj na najlepsze oferty dla pielęgniarek/ pielegniarzy.

Wymagania:

- wykształcenie kierunkowe - licencjat lub studia magisterskie
- doświadczenie 2-3 lata na podobnym stanowisku jako z-ca lub pielęgniarka oddziałowa lub kierownik zespołu pielęgniarsko - opiekuńczego
- specjalizacja pielęgnarska z dziedziny geriatrii/ opieki długoterminowej będzie dodatkowym plusem
- gotowość do podjęcie stałej pracy w Warszawie Śródmieście od marca/ kwietnia 2024

Obowiązki:

Klient ProworkPl MED, prywatny ośrodek rehabilitacyjno opiekuńczy w Warszawie Centrum świadczący usługi i wysokim standardzie PILNIE zatrudni pielęgniarkę oddziałową/ Kierownika do zarządzania zespołem pielęgniarsko - opiekuńczym. Pacjenci - seniorzy pobyty stacjonarne i pacjenci oddziału rehabiitacji. Główne obowiązki to monitorowanie procedur medycznych, zarządzanie personelem, zarządzanie budżetem, dbanie o komunikację i pozytywne relacje z pacjentami i ich rodzinami, dbanie o ustalone standardy procedur medycznych i usług ośrodka. Praca na pełny etat pon - piątek - 40 godzin tygodniowo/ oferowane elastyczne godziny pracy. Doświadczenie związane z pracą w prywatnym sektorze usług medycznych będzie dodatkowym atutem.

- Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat lub (do wyboru) umowa kontraktowa - atrakcyjne stawki rynkowe
- Stały kontrakt w wymiarze 40 godzin tygodniowo - praca poniedziałek - piątek/ elastyczne godziny pracy.

W przypadku zainteresowania pracą jako Pielęgniarz/ Pielęgniarka Oddziałowa, zarejestruj się na z Proworkpl i dolącz swoje CV. Aplikuj na aktualne oferty dla pielęgniarek / pielęgniarzy w Polsce. Skontaktuj się z ProworkPL MED i podaj swoje preferowane wynagrodzenie i inne kryteria! Pomożemy Ci w doborze zaufanego pracodawcy! Wybierz najlepszą ofertę pracy dla pielęgniarki i podpisz umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą.