OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO! Praca dla osób przebywających w DE

Zielona Góra
Oferta opublikowana03.06.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna

Opis oferty pracy

Firma Grunberger (KRAS 17503) obecnie poszukuje pracownika na stanowiska:
Operator wózków widłowych

Na chwilę obecną możemy zapewnić zatrudnienie dla osób przebywających w Niemczech.

WYMAGANIA:

- doświadczenie w zawodzie
- aktualne uprawnienia na wózki widłowe,
- komunikatywna znajomość języka niemieckiego,
- prawo jazdy kat. B i auto są mile widziane.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

- ładunek i rozładunek towaru za pomocą wózków, przewóz towaru do pośrednich magazynów, zapisywanie ruchu towaru za pomocą skanera.

OFERUJEMY:

- niemiecką umowę o pracę z ubezpieczeniem,
- wypłaty w systemie miesięcznym wraz z możliwością zaliczek,
- zakwaterowanie,
- wsparcie i pomoc przy załatwianiu formalności oraz przez cały okres pracy.

Proszę o przesyłanie CV na adres e-mail @ bądź aplikowanie przez portal lento.pl