Drukarz offsetowy, praca na 3 zmiany -umowa o pracę od zaraz

Kraków
Oferta opublikowana27.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaprodukcja

Opis oferty pracy

Polska firma istniejąca od 2006 roku, będąca międzynarodowym producentem wieczek metalowych, plastikowych i kompozytowych dla produktów żywnościowych poszukuje pracowników na stanowisko:

Drukarz offsetowy
Miejsce pracy: Niepołomice

Zadania:
• Obsługa linii drukarskiej zgodnie z instrukcją stanowiskową,
• Ustawianie parametrów wydruku,
• Prowadzenie procesu drukowania zgodnie z instrukcją technologiczną,
• Kontrola jakości procesu drukowania.

Wymagania:
• Doświadczenie w obsłudze maszyn drukarskich,
• Znajomość druku offsetowego,
• Samodzielność oraz odpowiedzialne podejście do powierzonych zadań,
• Gotowość do pracy w systemie wielozmianowym,
• Mile widziane wykształcenie kierunkowe (poligraficzne).
Gwarantujemy:
• Stałe zatrudnienie od zaraz na podstawie umowy o prace,
• Pracę w systemie czterobrygadowym (3 zmiany po 8 h),
• Liczne dodatki: za pracę w nocy, w sobotę, w niedzielę, liczne premie,
• Prywatną opiekę medyczną, kartę MultiSport,
• Wynagrodzenie miesięczne 6630 zł brutto,
• Wynagrodzenie zależne od doświadczenia zawodowego.

Osoby zainteresowane proszę o kontakt telefoniczny 798 - pokaż numer telefonu - . Nie odbieram? Napisz SMS o treści „DRUKARZ” – na pewno oddzwonię!

KRAZ 13 471