OPERATOR MYJNI SAMOCHODOWEJ

Wrocław
Oferta opublikowana20.06.2023
Rodzaj umowyumowa zlecenie

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków: Czyszczenie samochodów osobowych, pranie tapicerki, dbanie o porządek na miejscu pracy

Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Zmianowość: nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto: od 4 800 PLN

Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie 4.800 zł brutto

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 21.06.2023

Wymagania pożądne

Języki: rosyjski, w mowie - słaby, w piśmie - słaby

Pracodawca

Nazwa: kontakt przez OHP

Adres: Wybrzeże J.Słowackiego 9, 50-413 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Młodzieżowe Biuro Pracy Wrocław

Sposób aplikowania: kontakt przez OHP