Operator maszyn

Szczecin
Oferta opublikowana26.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaprodukcja

Opis oferty pracy

Poszukujemy operatora urządzeń w chłodnictwie (m/k/d), który wzmocni nasz zespół.

Twoje zadania:

- Odpowiedzialna obsługa urządzeń chłodniczych, sprężarkowych oraz klimatyzacyjnych
- Podejmowanie pierwszych działań w celu zapobiegania zagrożeniom w instalacjach NH³
- Regularne inspekcje kotłowni, bloków kogeneracyjnych oraz instalacji wodno- i ściekowych
- Konserwacja, naprawa i utrzymanie ruchu urządzeń produkcyjnych i technologicznych
- Analiza błędów, ich usuwanie oraz optymalizacja elektronicznych systemów pomiarowych i regulacyjnych
- Wykonywanie prac konserwacyjnych, pielęgnacja zaworów i drobne naprawy

Twoje kwalifikacje:

- Ukończone wykształcenie w zawodzie technicznym (np. elektryk, elektronik lub mechatronik)
- Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym oraz dyżurów, również w klimatyzowanych pomieszczeniach
- Doświadczenie w dziedzinie chłodnictwa i bezpieczeństwa instalacji
- Samodzielność i orientacja na rozwiązanie problemów
- Wykształcenie w zakresie udzielania pierwszej pomocy będzie dodatkowym atutem
- Chęć podnoszenia kwalifikacji zawodowych

Oferujemy:

- Pracę w wiodącej grupie przedsiębiorstw z możliwościami indywidualnego rozwoju
- Interesujące zadania z odpowiedzialnością własną i przestrzenią dla innowacyjnych pomysłów
- Stałe zatrudnienie na umowę o pracę
- Atrakcyjne wynagrodzenie od 19,50 €/h
- Możliwość bezpośredniego zatrudnienia przez klienta po udanym okresie próbnym
- Dodatek nocny

Zainteresowany/a? Aplikuj już teraz i dołącz do naszego zespołu!

Prosimy o aplikowanie poprzez przesłanie e-maila na adres: p.malinowski(a)timepartner.com z tematem "Eberswalde", lub przez portal.